Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki bármit tesz, sohasem találhat párt, egyszerűen azért, mert így született? Hogy valaki egyszerűen nem alkalmas a párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Én 20 éves fiú vagyok, sohasem volt még barátnőm, és nagy valószínűséggel soha nem is lesz, mert csendes, visszahúzódó természettel vert meg a sors. Ezért egyedül fogok megdögleni, még egy randiig nem fogok eljutni soha életemben, mert még annyira sem fogok tetszeni egy lánynak, hogy legalább eljöjjön.

Hiába nézek ki (viszonylag) jól, az nem ér semmit. Ahogy semmilyen más pozitív tulajdonságom sem. Az ilyen, zárkózott férfiakat a nők nem is tekintik férfinak, hanem inkább úgy tekintenek rájuk, mint anyuka a kisfiára.

Nem arról van szó, hogy nem tudnék udvarolni valakinek, annyira zárkózott azért nem vagyok. De nincs meg bennem a társasági hajlam. Ez szerintem bőven elég ok arra, hogy örökre pár nélkül maradjak.

Szerintetek igaz, amit leírtam?

Valóban létezik olyan, hogy valaki nem párkapcsolatra született?



2017. febr. 11. 08:54
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
45%

Olyan aki bármit megtesz olyan nem. Meg kell tanulnod arcoskodni, eljátszani a nagymenőt, tehát eljátszani egy másik személyiséget.

Nekem is ezt kéne, mert én is hasonló vagyok, de már 30. Randi volt már néhány, de eredmény nélkül, pedig a nők szerint jól állok külsővel. Csak szexkapcsolat volt.

2017. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
44%
20 évesen mit rinyálsz itt?? Megérteném ,ha 30-35lennél!!
2017. febr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
89%
Létezik ilyen, de nem 20 évesen és nem jó külsővel.
2017. febr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
#1: Én is azon vagyok, hogy megtanuljak menőzni, mint a többiek, mert tudom, hogy ez az egyetlen esély. Eddig nem nagyon sikerült.
2017. febr. 11. 09:27
 5/50 anonim ***** válasza:
51%
Igaza van az elsőnek. Meg kell játszanod magad a nők előtt, másképp nincs esélyed.
2017. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 Krukutyán Levente ***** válasza:
68%
Nem kell okleveles rajcsávónak lenni, hogy legyen párod. Vannak introvertált nők is meg olyanok is, akik nem a "menő" kanokra buknak. Csak keresni kell. Megjátszani valaki mást meg nem jó ötlet.
2017. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
23%

Én azt mondom, hogy az az iránti alapvető vágyunkról, hogy szeressünk valakit és minket is szeressenek, egyszerűen képtelenség lemondani. Ez nem egy olyan dolog, mint az, hogy nekem nem kell jogsi, mert nem akarok vezetni. Ez a dolog a vérünkben van, szükségünk van rá, és akinek hosszú távon ez nem adatik meg, az lelki beteg lesz, azután pedig tényleg megbetegszik. Még előtted az élet, keresd a hozzád hasonló mentalitású lányokat, vagy az olyanokat, akiknek már elege van a szemét ládákból - nekik lehet, hogy pont te kellenél. Legyél humoros és sugározd egy vidám ember személyét, az sokat számít. Az is jó fogás lehet, aki bár kapcsolatban van, de feltűnően nyitott az ismerkedésre. Lehet, hogy a párjával nem stimmel valami és váltana, ha találna megfelelő srácot.

Az élet gyorsan repül, és nem fog rád várni. Aki már elmúlt 30 és hasonló problémával küzd, az már sajnos lehet, hogy egyedül éli le az életét. Nem azért, mert nem kéne senkinek, hanem mert lélekben feladta, és ez látszani fog rajta.

Úgyhogy hajrá, akár már ma este mozdulj ki valahova.

2017. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, alapvetően igazad van, csak van ember, akinél ez nem működik.
2017. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

#8: beletrafáltál a kellős közepébe.

Ez van, én nem tudok vidám és nyitott lenni. Pontosabban, vidám talán igen, de attól még csendes és visszahúzódó vagyok, és az ilyeneket minden nő nagy ívben kerüli.

2017. febr. 11. 10:32
 10/50 anonim ***** válasza:

#7-es tényleg nagyon jó fej vagy, de sajnos el kell fogadni, hogy vannak emberek, akik erre vannak predestinálva. Elsősorban nekik, másodsorban a külső szemlélőknek, akik hitetlenkednek, esetleg még indulatosak is az ilyen emberekkel szemben.


Aláírom, hogy sokan sírni járnak ide, mert nem hajlandóak belenyugodni. Én nem vagyok ilyen 25 évesen belenyugodtam, azóta nem is próbálkoztam, sőt, kerülöm is a szituációkat. Higgyétek el, hogy sok esetben ez tesz jót az ember önbecsülésének. Szerintem a kérdező sem ilyen, csak pozitív visszacsatolást akar egyrészt, hogy egyedül van-e ezzel, másrészt, hogy lehet-e így tartalmasan élni.


Ha jól gondolom...

2017. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!