Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy házias fiatal felnőtt nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házias fiatal felnőtt nő könnyebben vagy nehezebben talál párt?

Figyelt kérdés

Sok dolog miatt félek attól, hogy mikor lesz kapcsolatom, olyan igazi, komoly, romantikus.


Ha valaki kora huszonéves korában elkerül a szülői házból: szülők halála, nagyszülők nevelték és az ő haláluk, kirakja a szülő, magától megy el a gyerek...

Saját lakása van (esetleg fogad lakótársat), vagy egyedül egy albérletben.

A lényeg, hogy neki kell fizetnie a számlákat, intézni a leolvasók beengedését. Neki kell gondoskodnia ételről, nincs, aki akár hétvégén adna neki muníciót. Vagy kifőzde, vagy főzés vagy vegyesen.

Ha elromlik egy háztartási gép, neki kell új után néznie, megrendelnie, kifizetnie, otthon lenni, amikor kihozzák.

Ha karban kell tartani bármit, ő felel érte.

Ő figyeli, mikor kell fizetni a közös költséget és el is intézi.

Ő takarít.

Esetleg öröklés esetén névátírások, egyéb hivatalos elintéznivalók...

Nem kollégiumról beszélek vagy amikor két szobát bérelnek 4-en. Tudom, az is önállósodás keményen, de ettől eltérő esetről beszélek.


Szóval mondjuk 25-27 éves korára a nő tapasztalt háztartásbeli, sok dolgot tud főzni, sütni, tudja, mi fán terem az ELMŰ, Főgáz, nem totál értetlen a háztartási gépekhez, az még szimpatikus is a férfiaknak? Vagy ijesztő, szeretik, ha inkább segíthetik a nőket, ha a nő ezen a téren tapasztalatlanabb?

Egy olyan nő az illető, aki nem kell, mert nem lehet róla gondoskodni, túl sokat tud VAGY egy talpraesett nő?


2017. febr. 10. 18:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
10%
Ez nagyon szimpatikus, mintha én írtam volna. Nekem is korán kellett felnőnöm. Egy ilyen nővel jól megértenénk egymást szerintem.
2017. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
11%
Én is önálló vagyok nagyjából de mivel utálom.csinálni ezeket nek tetszene ha a lány törődik ilyenekkel én meg valami mással:)
2017. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
7%
1-es hogy nyalizik xD
2017. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Porszívózni utálok, rájöttem, hogy teregetni is és ruhát leszedni is (pedig ezt a nők szeretik inkább csinálni :P).

Sütni eléggé szeretek, már lassan mondhatni, hobbim, főzni kevésbé de azzal is jóban vagyok.

Hivatalos ügyeket intézni, leolvasókat, kéményseprőket beengedi, csekkekre figyelni se szeretek, de ez van. :P

2017. febr. 10. 18:30
 5/38 anonim ***** válasza:
38%
Küld el a legfinomabb pizzát amit tudsz és meglátjuk
2017. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
91%

Házassági ajánlatot tennék. :D

30/f

2017. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ma nagyon sok fiatal nő kb semmit nem tud a háztartásról, mert nagyon sok családban az a nézet, hogy a szülők a királylány segge alá betesznek mindent és nem tanul meg semmilyen háztartási munkát "kislányom, te csak tanuljál, ez a te dolgod"


Találkoztam már "önálló" nővel, aki tőlem kérdezte meg, hogy hogyan kell rántottát csinálni, mert ő csak ételfutártól rendelt eddig...na, hát vele nem terveztem hosszú távon, a szex azért jó volt.


Én férfi létemre életemben nem rendeltem pizzát, főzök, mosok, takarítok, magam vasalom az ingeimet - nem szorulok rá egy nőre, és nem várom el, hogy ezeket megcsinálja helyettem - de én sem akarom helyette megcsinálni.


Kérdező, szerintem a válasz IGEN. Ha házias vagy, könnyebben találsz párt magadnak, szerintem egy férfi igenis elvárhatja a nőtől, hogy tudjon háztartást vezetni, és ha arra kerül a sor, akkor a gyerekekről gondoskodni.


Nyilván elvárható egy férfitől, hogy segítsen a háztartásban a gyerekkel, én ezt meg is tudom csinálni, de amíg egy gyerek kicsi, elsősorban az anyjára van szüksége. Ugyanígy, nyilván a nő is elvárhatja a férfitól, hogy amíg otthon van a gyerekkel, addig ő biztosítsa az anyagi hátteret, mert a gyesből nem lehet megélni.

2017. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Szerintem se nem könnyebben, se nem nehezebben!

Kivéve, ha az adott férfi szakácsnőt/bejárónőt/takarítónőt keres...

2017. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal könnyebben. Én nő vagyok és imádnám, ha valaki főzne rám. Meg fog lepni, de nem a punciban van az "érdeklődési kör", a csicskamunkát senki nem szereti. Nyilván most magamnak kotyvasztok valamit, de másnak nem tudnék. Pláne ha pattogna meg finnyázna, hogy az édesanyja máshogy csinálta.


Gyereket sem akarok, karrierista sem vagyok. Jó helyzetben vagy.

2017. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Szerencsére ezek nem sok embert érdekelnek. Amíg nem költözöl össze valakivel, addig ugye szinte nem is tudja az ember, mennyire házias a másik. Tehát kapcsolatot találni ezzel nem fogsz könnyebben, de azt nem hiszem, hogy bárkinek kifejezetten hátrány lenne.

Én nem főzök, rendet tartok de nem a takarítás az életem, felesben takarítunk a párommal (én minden házimunkát utálok, nincs semmi, amit inkább kiveszek a kezéből :P), a számlák ha rajtam múlna, a postaládában bomlanának le az évszázadok alatt, mert soha nem jut eszembe, hogy meg kéne nézni, jött-e valami, stb.

Ettől függetlenül összejöttünk és egy éve együtt élünk és nincsen ebből gond, mert én sem extratrehány vagyok, nem rohad a maradék étel a tányérban, nem retkes a lakás és nincsen mindenhol széthányva a szennyes, stb.

Viszont te se vállalj magadra mindent, ha netán összejöttök egy férfivel. Mert akkor már kettőtök helyett kéne takarítanod, a pihenés pedig neked is jár.

2017. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!