Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 éves lánynak ciki társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lánynak ciki társkeresőn lennie? A társkereső végső eset?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szeirntem nem az.
2017. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ciki, mert itt vagyok. ;D

30/f

2017. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elég sokan vannak rajta, ráadásul tényleg korrekt mennyiségben fordulnak elő egész jó állapotban levő lánykák ))

Legalábbis Tinderen/Badoon. Utobbi szánalmas, de a tinder fun.

20/f

2017. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem mondom ,hogy ciki, de végső esetnek gondolom. Én nem regisztrálnám fel magam társkereső oldalra, bár lehet ,hogy e tekintetben "fura" vagyok.
2017. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Final Destination :D
2017. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én csak társkeriket ismerkedtem, és nem azért, mert máshol nem tudtam volna párt találni, de én szerettem ismerkedni neten :) meg is találtam életem párját :)
2017. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1.) miért lenne ciki? Elméletileg lassan már felnôtt nô lennél, szóval mi abban a ciki, hogy szeretnél társat, és ezért ne adj isten még tenni is hajlandó vagy?


2.) De egy pillanatra csak gondolatkísérletként tegyük fel, hogy valami misztikus oknál fogva egyesek szerint "ciki" lenne?

És akkor mi van? Akkor emiatt megfosztanád magad egy lehetôségtôl? Mert mások azt mondják, hogy "húú, de ciki"?

Megint csak azt tudom erre mondani, hogy most már azért felnôtt vagy, tehát érdemes / ideje van ennek megfelelôen átértékelni és felmérni, hogy mi a fontos, te mit akarsz, neked mi a véleményed.


3.) a társkeresô nem zárja ki, hogy másképp is keresgéljél. Az mindössze egy plusz lehetôség, amit adsz magadnak. Sok szempontból messze nem a legjobb lehetôség, de sokkal jobb lehetôség, mint a semmit sem csinálás. Szóval ha van rá idôd, energiád, akkor szerintem értelmesebb felregisztrálni egy társkeresôre, mint várni, hogy vajon mikor botlotok véletlenül éppen egymásba a szôke herceggel.

2017. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Taushi ***** válasza:
100%

Miért gondolják ezt a lányok végső esetnek? Szerintem sose fogom megérteni. Nem csak bugyuta kezdeményezni képtelen ronda dagadt pasi van fenn. 16 éves lányokat is láttam már regisztrálni btw.

Pont, hogy itt lehet egy kicsit jobban megismerni a másik belső tulajdonságait, vagy legalább, hogy úgy kb. milyen, mielőtt kapcsolatba lépnél vele.

Jah az mindegy? És akkor csak a férfiaknak fontos a külső mi?

Mindkét nemnek az lenne a célja, hogy megtalálja a saját magához illőt. Ez ad rá egy még egy lehetőséget. Ennyi. Ha, mondom ha, legalább 1-2 sort írnátok lányok a hülye bemutatkozóba, talán értelme is lenne, és nem csak szia megismernélek szövegekkel írnának sokan. Mindig azt szoktam olvasni, ha egyátalán kitöltik, hogy nem tudják minek írjanak ide, ha valaki akar valamit úgyis ír. Persze, de ha pár szót említesz magadról, sokkal kreatívabban lehet hozzádálni, és lehet nem lenne annyira unalmas a sok levél..

Hülyén is lehet használni a társkeresőt, felraksz pár képet, életkor, hely, aztán várjuk a sültgalambot. Úgy nem fog jönni. És erre jön majd a reakció, hogy a társkereső szar meg ciki... :/

Viszont tisztelet azon kevés kivételnek, akik nem tartoznak ebbe a kategóriába.

2017. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gábor19... ***** válasza:

Nem ciki. Sőt.

Útána nézegettem még régebben a "ti hogy/hol ismerkedtetek meg a párotokkal" típusú kérdéseknek, és a legtöbben a netes társkeresőt válaszolták. Sok nő így lett férje, gyerekei.

Van pár defektes emberke fent az ilyen oldalon. De nem mindenki az.

2017. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de ha nem használod és csak panaszkodsz az már az!

Ha csak várod-várod-várod, akkor lesz neked végső eset.

2017. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!