Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ha egy nő 173 cm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő 173 cm és 80 kiló, de a többség által nagyon szép arcú, akkor ő még az a kategória, aki lehet vonzó?

Figyelt kérdés
Tudom, kép nélkül nehéz, de nem fogok képet feltölteni. Jár egyébként sportolni, és nem minden nap gyors kaját eszik. Ezt azért írom le, mert szerintem ad képet a belső tulajdonságokról, hogy valaki jár-e egyébként sportolni, vagy egyáltalán nem érdekli a kérdés. Tudom, itt mindenki azzal jön, hogy nem az ő hibája, hogy kövér, de én egy (nem látványos) mozgásszervi probléma miatt el vagyok tiltva nagyon sok sporttól, ami a csontokat terheli (nem emelhetek súlyokat, nem futhatok stb.). Olyan sportokat űzök, amiket én is csinálhatok (jóga, pilates, úszás). Nyilván a belsőtől is függ, de tegyük fel, hogy belsőre az illető szimpatikus.
2017. febr. 13. 00:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

bocsánat, átolvasáskor sem tűnt fel:

*többség által szépnek mondott arcú

vagy

*többség szerint szép arcú

2017. febr. 13. 00:06
 2/22 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
85%
Kép nélkül csak elmélet marad és elméletileg persze.. mert olyat képzelek aki bejön.:D
2017. febr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem vagy kövér. Csak van mit fogni rajtad, ami egyáltalán nem baj.

Valóban, kép nélkül nehéz, de biztos, hogy vonzó vagy.

2017. febr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várok még továbbiakat.
2017. febr. 13. 00:23
 5/22 anonim ***** válasza:

Ez eléggé függ az alkatodtól. Szám szerint nem tűnik kevésnek, viszont nagyon nem mindegy hol és hogyan oszlik meg az a súly. Van olyan lányismerősöm (még középiskolában volt osztálytársam), aki 180 centi és legalább 85 kiló: viszonylag széles csípője van, viszonylag széles vállai, így pl. előreugró has nélkül, átlagos arányokkal nagyjából egyező fenék- és ciciméretekkel nem tűnik kövérnek. Oké, nem is sovány, de inkább nagy.

De lehet ez az eloszlás kevésbé szerencsés is.


Egy szó mint száz: lehetsz vonzó, persze.


30F

2017. febr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Haku-sama ***** válasza:
Kép nélkül ezt valóban nehéz eldönteni, tippelni meg maximum olyan, mintha egy fekete macskát keresnénk egy sötét szobában.
2017. febr. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát kis pontosítás, hogy hosszú combjaim vannak (lehet, szerénytelenül hangzik :) ), hajlamos vagyok viszont hasra/csípőre hízni sajnos, de vannak ruhák, amikben ez nem látszik. 85/C-s melltartót hordok.
2017. febr. 13. 00:33
 8/22 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmi? Ő 175 cm 80 kg.

Szép arccal a hasonlóknak simán van barátja. Igaz engem már ez a szint nem nagyon indít be. 10 kiló mínusz aztán nem kell ezen agyalnod. Főleg, hogy egészségesebb is az izületeidnek, cukrodnak, szívednek...

2017. febr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Valahol a 8-as által linkelt között és az itteni képen az alsó sor két jobb szélső közt vagyok:


[link]

2017. febr. 13. 00:49
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Figyi, valószínűleg nem vagy vállalhatatlan - azon túl meg mindenkinek a személyes preferenciája a mérvadó. Gondolom Neked is megvannak azok a férfiak, akik bejönnek és akik nem.

Folytasd amit fent leírtál, aztán minden rendben lesz. :)

2017. febr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!