Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapsag mar elvaras, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapsag mar elvaras, hogy elso vagy masodik randin tortenjen barmi is?

Figyelt kérdés
A randik alkalmaval en szeretek lassan haladni, megismerni az illetot mielott osszejovok vele. Par sracnal mar visszahallottam kozos ismerosoktol, hogy akikkel randiztam arra panaszkodtak hogy elso, masodik randin nem volt semmi, meg csak csok sem es ebbol az jon le nekik, hogy engem ok nem erdekelnek. Nem olyannak tunnek akik csak a szexre mennenek, de ugy latom ok ettol lesznek biztosak a dolgukban. En nem tudtam hova tenni ezeket a "kirohanasaikat" , meg sem fordult a fejemben, hogy ez baj lenne. Fiuk ti mit gondoltok errol? 21/L
2017. febr. 13. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

1. randin ismerkedjünk

2. radin had fogjam már meg a kezed vagy arcod

3.-4. randin lehessen csók. (itt már az én fogalmaim szerint "járunk", ha a lány azt mondta folytatjuk)

4. randi után, ha van folytatás 1-2 héten belül nem elvárom a szexet, de ha akkor sincs akkor már megfordul a fejemben, hogy akarsz e valamit egyáltalán.

30/f

2017. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én ha nagyon úgy érzem, hogy nincs esély/értelme folytatni, akkor megmondom a másiknak...

nem feltétlen csók/szex, de jó ha van testi kontaktus, mert pl nekem a testi érintés az elsődleges szeretetnyelvem abból érzem legjobban a másik szeretetét...


23F

2017. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a randizásaim alatt mindig elmondtam nekik. Mondjuk a második randin, ha úgy éreztem, hogy lassabban haladnék, pont azért, hogy ne értsék félre, mondtam nekik, és biztosítottam őket arról, hogy ne aggódjanak.


Konkrét példa: egyik exem az első randi végén közeledett, és láttam rajta, hogy meg akar csókolni. Nagyon kínos pillanat volt, amikor reflexből elfordítottam az arcom, de mondtam neki, hogy nem azért, mert nem érdekel vagy nem tetszik, csak nekem ez simán korai, és ha úgy gondolja, hogy szeretné velem folytatni a kínos pillanat után, akkor kértem a türelmét (végül talán a 4.-5. randi környékén csattant el az első csók, ezt már nagyon hamar követte a szex is- másfél évig jártunk). Nekem ezzel a nyílt kommunikációval kapcsolatban csak pozitív élményeim vannak, szóval téged is csak erre tudlak bátorítani. Ha nem mondod, akkor valóban könnyedén azt az érzést kelted a másikban, hogy nem érdekel, elvégre manapság már mindenki ahhoz szokott, hogy rögtön első randin kb összeköltözésnél meg lánykérésnél tartanak, ha te ezt kicsit lassabban szeretnéd, az nem annyira egyértelmű, magától értetődő, szóval érdemes szólni.

2017. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ezzel semmi gondom nincs, sőt, még tetszik is. Az ilyen nőket értékesnek tartom. Én is szeretem előbb azt érezni, hogy közös hullámhosszra kerültünk a másikkal, mielőtt történne valami. Annyi a titok, hogy személyiség-központúnak születtem, érdekel, milyen ember a másik, és erről szeretek - legalább nagy vonalakban - képet kapni, mielőtt jobban elmélyednék a másikban. Legalább azt érezzem, hogy kedvelem, vagy hogy jó érzés a társaságában lenni - ha ez biztosan meglenne, akkor utána már "hajtanék". Úgyhogy ez jó dolog, ha teheted, maradj is ilyen, majd lesz, aki értékeli. 34/F
2017. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvárás? Kinek a részéről?

Mindenkinek másak az elvárásai. A lényeg az, hogy olyannal jöjj össze, akinek az elvárásai passzolnak a tieidhez.

Nyilván van, aki második randin már d*gni akar. Meg van olyan is, aki egyszerűen csak meg szeretne ismerni, közelebb kerülni hozzád, és jól érezni magát melletted.

2017. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aha 1! H

Ha 1-2héten belül lefekszik veled meg ,ő lesz a ribi. Ennyi idő után én még biztos nem feküdnék le senkivel sem!!

2017. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden az őszinteségen meg a nyílt kommunikáción múlik.

Nem mondanám, hogy elvárás, de tény, hogy ma az a szokványos, hogy kölcsönös vonzalom esetén az első randin már történik valami, egy csókolózás például, dugás első randin azért még manapság is elég ritka.

Tehát, ebből kifolyólag, ha randizok egy nővel, aki nekem bejön, és nincs csók, akkor egyéb információ híján nyilván az jön le, hogy a vonzalom nem kölcsönös, tehát innentől nem fektetek már bele több energiát, mondhatnám úgy is, hogy leépítem.

És akkor most visszakanyarodnék az első mondatomhoz: őszinteség és nyílt kommunikáció.

Én nem elvárásokkal megyek randizni, tehát azzal sincs semmi baj, ha nincs első randin csók, csak akkor tudjam, hogy ez azért van, mert a lánynak túl gyors ez a tempó, nem pedig azért, mert ő nem vonzódik. Ha ezt tudom, mert elmondja, akkor semmi gond, tiszteletben tartom, alkalmazkodok az ő tempójához, és ennyi, minden oké, nem jelent ez nekem semmilyen gondot.

Csak tudjam, hogy mi a szitu.

2017. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyén, de még inkább korfüggő!!!

Hosszasan tudnék mesélni.... :)

39F

2017. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!