Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen alak már tényleg sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen alak már tényleg sok férfinek nem tetszik mert túl sportos? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2017. febr. 13. 21:02
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
csak ismételni tudom, tegyetek róluk arc nélküli képet és döntsék el a többiek ,mert így ti vagytok szánalmasok
2017. febr. 13. 22:27
 22/42 anonim ***** válasza:
36%
nem semmi hogy milyen hiú vagy, gondolom csak nálad rondább lányokkal barátkozol :D
2017. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
74%

:D


Nem baj, ha nem bírod a kritikát cica, nem nekünk kell bizonygatni semmit, te vársz megerősítésre, nem én vagy a párom, vagy a #11 és a párja...


Talán, majd a kolléga kisegít, én biztos nem... de röhejes, ahogy bizonygatod magad! :D


Ha neked az szánalmas, hogy én nem sokára egy szép és gyönyörű nő mellé érek haza, ok!


Én, ez esetben, örömmel leszek szánalmas!...

2017. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Az én fenekem egyáltalán nem így néz ki, széles a csípőm, mégis név szerint tudnék sorolni férfiakat, akik engem választanának helyetted, mert nekik az én testalkatom a nyerő. Nem kell vergődni, értjük, hogy csak a hiúságodat jöttél legyezgetni. Ha intelligensebb lennél, mint egy kosár pillangó, nem lőnél akkora öngólokat, hogy "linkelj képet a nődről, mert én úgyis szebb vagyok, bibibii".
2017. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be az ilyen tápos pipi fenék, comb, test. Vannak egyszerű szép popók is amiket nem mesterségesen gyúrnak, hanem olyannak születnek vagy valami hagyományos sport formálja. Én azokat szeretem. Horgászat is jobban tetszik vad vízen, mint a telepített tavakon. 22
2017. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Nekem a természetes, nőies nők tetszenek, az sem baj, ha van egy kis fognivaló rajta. Ez mutatós, de nem az igazi, túl mű...
2017. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
25-ös vagyok. Azért megnyugodhatnak az ilyen fenekű csajok, mert garantálom, hogy a férfi társaim legalább 90%-át lázba hozza a hasonló popó. Én a kisebb részből vagyok.
2017. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Például az arcod lehet ronda....-de bármilyen,akár szép is.Őszintén írigység nélkül írom,hogy a combod túl van edzve,a feneked szép ,van derekad és nekem kifejezetten szexik a vállas nők.De azért ne bízd el magad,mert én két gyereket szültem,legalább 15-évvel idősebb vagyok és van ilyen popsim mint neked,derekam vékonyabb,váll hasonló.Szertornáztam kamaszként és azóta is sportolok,bőröm nincs így leszolizva,tehát nem slankít ilyen szépen-de nem sírok,hogy olyan legyek mint te.

Nem fog mindenki az írigyed lenni és minden férfinek más tetszik.

Addig is sok helyre rakd ki a fotód mert gyermek szülés után nem mindenki szerencsés és lehet,hogy nem konzerválódik'az imádott formád.

2017. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Hátulról a sportos nők nagy része előnyös.Kérünk egyet elölről!
2017. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 opened paradise ***** válasza:
100%

Amúgy nem lenne baj veled,kinek a pap,kinek a papné. Van aki az izmos csajoka szereti,van aki a húsosabbakat,van aki a törpéket,kinek mi.

De ez az az "Istenítsetek,nem vagytok rám méltó,aki szebbet mondd nálam,annak csorba a varázstükre" szintű válaszmód...

Persze,majd mindenki rakjon ki a barátnőjéről képet,mert te azt mondtad.

2017. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!