Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen alak már tényleg sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen alak már tényleg sok férfinek nem tetszik mert túl sportos? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2017. febr. 13. 21:02
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Egy ilyen képről nem lehet megmondani. Ami eddig látszik azzal nincs gond.

Szemből kéne. De úgy nagyjából a szélesre kigyúrt vállak szoktak taszítóak lenni, mert az férfias.

2017. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
nem mintha lenne rajtad felesleg, de a sok izom miatt így is baromi nagy vagy, plusz a combod és karjaid hosszúságából ítélve stabilan 180 fölött is vagy, szóval gondolom egy alacsony vékony férfinak nem nagyon adsz esélyt...
2017. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Igen. Undi a combod, mondjuk ezt nőként mondom. A feneked meg bár izmos, de nem domborodik el, mert olyan vastag a combod. De szerintem sok férfinek nagyon bejössz, buknak a mű nőkre, szolis testre, hajhosszabításra, fitnesskirálynőkre.

Na mindegy, nekem nem tetszel, de nem is nekem kell tetszened. Számomra én mérföldekkel szebb vagyok nálad, és sok férfitípus engem választani inkább.

2017. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

na ez tetszett hogy "csak azért látszik vékonynak mert szolizik", hát persze :D


aki meg ezt az alacosny vékonyt férfis dolgot írta, képzeld hogy vannak olyan nagybetűs Férfiak aki nem jönnek zavarba csak amiatt mert egy nő magasabb vagy izmosabb náluk, nem mindenki olyan önbizalomhiányos kis pincsikutya min pl te.

2017. febr. 14. 13:17
 35/42 anonim ***** válasza:
akkor a pmre miért nem válaszolsz?
2017. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

milyen pmre?


egyet kaptam, amiben valaki azt kérdezte hogy hányas a lábam van. Ez te lettél volna? Szerinted miért nem válaszolok ilyenre???

2017. febr. 14. 13:24
 37/42 anonim ***** válasza:

mert hány olyan férfi létezik aki nem "kis önbizalom hiányos pincsikutya" és be mert nálad próbálkozni úgy hogy alacsonyabb meg kisebb mint te?


Fogadjunk hogy egy sem, még itt GYIKon is csak 1 PMet kaptál ahogy írtad pedig itt ha egy nő kirak bármilyen képet magáról za kpa egy csomó pmet.

2017. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Nézd meg ebben a kategóriában a kérdéseket, azt itteni férfiak nagy részének 0 az önbizalma :P
2017. febr. 14. 17:25
 39/42 anonim ***** válasza:
Nem rosszból mondom, de a 37-esnek igaza van, több privát szokott érkezni. Te most vagy megközelíthetetlennek tűnsz, vagy nem jössz be nekik külsőre, vagy az írásod alapján belsőre.
2017. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 opened paradise ***** válasza:

"vannak olyan nagybetűs Férfiak aki nem jönnek zavarba csak amiatt mert egy nő magasabb vagy izmosabb náluk, nem mindenki olyan önbizalomhiányos kis pincsikutya min pl te."


Ebben viszont nagyon igaza van.

Aki a magasság miatt nem akar egy lányt,annál komoly gondok vannak.

2017. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!