Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik kényszerkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kényszerkapcsolatban vannak, hogyan tudnak beletörődni, hogy nincs szép/csinos barátnőjük?

Figyelt kérdés
Előre jelzem, senkit nem akarok megsérteni, de polkorrektebb módon nem fogalmazhatom meg a kérdést, mert akkor nem értenétek mire gondolok. Szóval nem hiszem el, hogy azok a köpcös/sovány/alacsony pasik - akik "szerencsésebbek" voltak a társkeresésben és legalább lett valakijük - a molett +70-80 kilós, trampli barátnőjük iránt tényleg olyan vonzalmat éreznek, mint ahogy a fb-s szelfiken vagy sétálgatás közben kimutatják. Láttam már néhány olyan durván hízott vagy cingár pasit romantikázni a szintén "erős csontozatú", rövid/"konyhás néni stílusban levágott" hajú, finoman szólva sem nőies barátnőjével és ilyenkor komolyan nem hiszem el, hogy ezek igazi szexuális vonzalmon alapuló mélyről jövő érzések. Szerintem nagyon sok elkeseredett férfi, aki nagy nehezen szerez magának egy stabil kapcsolatra barátnőt, utána annyira kompromisszum kényszeres lesz, hogy tudat alatt a végletekig képes leadni az igényeit és átértékeli a "szépség" fogalmát. Kövezzetek meg, de ez szerintem az igénytelenségnek és gyenge jellemnek egy különös egyvelege. Az ilyen kapcsolatokból lesznek meg majd 15-20 év múlva a válások és az elhidegülések. Persze tudom, hogy az ember társas lény és mindenkinek meg kell találnia a párját, de én legyek bármennyire vékony és alacsony - főleg, hogy jóképű is vagyok - sosem lennék képes olyan lányhoz vonzódni, aki nem mozgatja meg a szexuális fantáziámat és nem érzem benne az igazi finom nőiességet. Márpedig minden tisztelet mellet, a fentebb említett nők (gondolom mostanra elképzeltétek azt a kategóriát) semmi nőiesség sincs. Szóval tényleg nem értem, hogy sok férfi miért gondolkozik így.

2017. febr. 12. 15:20
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
62%
Nem pont az van, hogy te válsz 10 év múlva, mert neked fontos a külső, asszony meg veszít a feszességéből?
2017. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
75%

Egyrészt nem muszáj elhinni, de a szépség szubjektív dolog, attól, hogy szerinted ronda a csaj, lehet hogy a párjának tetszik. Bizonyos kor felett (ahogy irtad is) könnyebb leadni az igényekből és összejönni egy olyan nővel, aki esetleg nem egy Miss World, de jó anya stb. lesz belőle.

Másrészt meg tényleg ott vannak azok, akiknek tényleg mindegy hogy milyen, csak nő legyen, nekik meg olyan alacsonyan van önbizalmuk/önértékelésük/igényességük, hogy ez is megfelel nekik.

Szerény személyem inkább egyedül marad, ha nem talál magához valót (azért rövidesen rákapcsolok a témára), minthogy olyannal álljak össze, akivel kapcsolatban érzem, hogy túl nagy kompromisszumot kötöttem.

2017. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
30%
nehezen! egyszer megpróbáltam ronda kövér nővel össze jöttem de soha többé nem működött a sex se volt vele jó mindig másra kellett gondolnom közben soha többé inkább a magány!
2017. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
34%

Mindenkinek fontos a kulso. Ettol meg nem feltetlen szakitok a parommal 10 ev mulva, mert megjelenik rajta par ranc.

En is sok sracot latok ronda baratnovel, vannak akiken el tudom kepzelni, hogy tenyleg szeretik egymast, mert latszik rajtuk, boldogan setalnak, nevetgelnek, kommunikalnak egymassal, ilyenkor nem gondolok semmire, neki ilyen az izlese, ennyi. De amikor latok egy ilyen ronda part neman, savanyu arccal setalni egyutt kezenfogva, az azert vicces. Gondolom ugy vannak vele, hogy hat ez van, ez jutott.

2017. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az ízlések rendkívül különbözőek lehetnek. Hiba abból kiindulni, hogy neked nem tetszenek azok nők, tehát a pasik feltétlenül csak kényszerből jöttek össze velük. Miért ne lehetne, hogy neki más tetszik? Esetleg szerelmesek lettek, és ez megszépíti az adott nőt a szemükben?

Mindazonáltal aki tényleg összejön egy olyan személlyel, akihez nem vonzódik, csak hogy kapcsolatban legyen, az szánalmas. Ezzel egyetértek.


Ezt pedig csak halkan jegyzem meg, én is vékony vagyok, ráadásul kifejezetten jóképűnek sem mondanám magamat, mégis (mindenki szerint) nagyon szép barátnőim voltak. Azzal, hogy állandóan erről a témáról filozofáltok, írjátok sorra a hosszabbnál-hosszabb, kérdésnek álcázott monológokat a saját problémátoktól, semmi nem fog változni.

2017. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nincs ilyen gondom, mert velem a csúnya nők sem állnak szóba.
2017. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy te elszörnyedsz, semmit nem jelent.

Én például, csak is igen husis nőket kedvelem.

A mai menő divat szerinti csinos nők, engem egyáltalán nem vonzanak. Van egy ismerősöm, a manöken alkatú párját cserélte le egy olyan 120 kilós nőre, mert halálosan szerelmes lett belé. Vagy is, az, hogy neked valaki nem tetszik, más még imádhatja.

Neked csak annyit kell tenned, magadnak találjál olyan párt, akit tudsz szeretni. Mások,kibe lesznek szerelmesek, az meg az ő dolguk.

2017. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
41%

80-90% így jön össze, ebbe most beleértem amúgy sokat szívó, de "mennyire jól néz ki a párom" embereket is, akik mindent megengednek a másiknak (megcsalás, alázások, potyázás stb.)


A maradék 10% a boldog emberek akikről nem nagyon fogsz hallani, mert ők a többi boldog ember barátai.

2017. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
6%
most mi taszért kellett le pontozni .... mert le írtam az őszinteséget... isten barmai
2017. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
95%

Ajánlanám neked a budapesti Láthatatlan kiállítást.


Vagyis... ha nő lennél, "jobb lenne", nem tudom, hogy ott vannak-e női vakvezetők, férfiak biztos vannak.

Én 2x is voltam, mind a 2 alkalommal férfi vakvezető volt.

Arról szól, hogy kb 5-8 emberrel beküldenek téged a szó szerint vak sötétbe, ott vár a vakvezető, akit te nem is láttál egyszer sem. Csak a hangját hallod, semmilyen fényforrás sincsen, minden, ami fényt bocsájthat ki, kint kell hagyni kulcsos szekrényben. És a koromsötétben végigvezet szobákon a vezető, segít megtapasztalni, hogy milyen is tulajdonképpen vakon az élet.

Na már most, mind2x az volt, hog úgy jöttem ki a koromsötétből, hogy 25-35 között volt a két férfi, akik odabent vezették a kis csoportunkat. De mikor kijöttünk, konkrétan két pocakos férfit láttam. Az első alkalomnál egy fiatalabb srác volt, akinek a szemei még kancsán is álltak, második alkalommal pedig egy őszülő, idősebb férfi volt.

De odabent, a sötétben, olyan "show"-t lenyomtak, hogy kiérvén a fényre lesz*rtam, hogy hogy néznek ki, annyira érdekeltek, olyan jó volt velük beszélgetni.

Az egyikkel kapcsolatban még napokig ábrándoztam róla, hogy micsoda férfi, te úr isten.


Tehát igenis van olyan személyiség, ami elsöprő érzelmeket válthat ki másokból, a külső ellenére.

És a "show" alatt nem azt értem, hogy parádéztak meg szórakoztattak minket és megjátszották magukat, hanem azt, hogy olyan hozzáállással és mentalitással voltak jelen, olyan részleteket mutattak meg nekünk a személyiségükből, hogy a szád tátva maradna.


Az már a te problémád, hogy nem rendelkezel akkora érzelmi intelligenciával, hogy ezt megértsd.


(Nyilván vannak olyan párok is, akik csak kényszerből vannak együtt, mert "jobb" nem jutott, de zömében azért ez nincs így.)

2017. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!