Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez már nem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már nem egy szánalmas kategóriás körlevél egy ismerkedés, PUA trénertől? Szinte már könyörög, hogy fizessenek neki a kiéhezett férfiak?

Figyelt kérdés

A levél így kezdődik:


"Szervusz harcosom!


Dühösen és szomorúan közlöm veled,

hogy ma úgy ki kellett vágnom egy

csapattagot a TŰRHETETLEN hozzáállása

miatt - hogy a lába sem érte a földet!


Figyelj most jól: azért osztom ezt meg

veled, mert bizony tanulságos eset.


Nézd, egy ilyen levelet kaptam ettől a szegény

sráctól a közelgő VIP eseményünkkel kapcsolatban:


"Bocs de én nem megyek......


1.Mert vidéken lakom kb. 250 Kilométerre Budapesttől......

2.Egy fillért se dobok ki ilyen hülyeségekre......


Ne vedd sértésnek,de én nem költök pénzt ilyen dolgokra.....Üdv....."


Na ez a szégyentelen levél TELJES MÉRTÉKBEN

ellenkezik a Csapat hitvallásával!"



- Ezután hosszas magyarázkodásba kezdett, hogy szerinte ennél sokkal több pénzt is megérne az ő előadása, majd folytatta -


"De basszus, ami fölött nem térek napirendre,

hogy most csak egy potom 15. 000 - ről

van szó EGY EGÉSZ NAP megszólítás gyakorlásért

hostessekkel, a hibákat azonnal kijavító

felügyeletemmel, illetve randevú felkészítésről!


Üzenem a kedves ex-tagunknak, hogy

ez a pénz annyi, mintha egy RÖVID hónapon

keresztül minden ebédnél meghív

egy kib**zott HAMBURGERRE.


Nem, még nem is egy gyros-ra, pláne nem egy pizzára...


...hanem egy csoffadt hamburgerre!


Ha ezt sokallja, ha ez nem az ÉV ÜZLETE, akkor én nem tudom mi a szart vár az Élettől?"


Szerintetek egy ilyen körlevelet mire véljek? Ez inkább egy kétségbeesett vagy értéket mutató levél? Rosszul mehet neki az üzlet, vagy tényleg segíteni akar a férfitársain?


2017. febr. 16. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Eskuszom, ez eddig a legcikibb dolog, amit egy PUA-tol olvastam :DDDD Nem tudom, komolyan tudja-e venni ezt barki, de tenyleg. Eleve a filozofajuk is szanalmas, de ez a level a legalja. Te minek vagy ilyenekre feliratkozva?
2017. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Még soha nem akartam pénzért segíteni senkin. Ha segíteni akarok, megteszem ingyen.
2017. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen értéket mutatna ez már, ugyan :D És igen, aki segíteni akar, az azt mondja, hogy oké, nem baj, gyere, kifizetem neked saját zsebből, hallgasd meg mert hasznos lesz, és idővel megtérül, vagy valami. Ez sem érték, sem segítő szándék. A PUA egyébként is színtisztán a lehúzásról szól, mert hogy azzal nőt nem szerzel, az is biztos.
2017. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Donhuánra ráférne egy dugás, nagyon frusztráltnak tűnik:D annyira mégsem lehetnek jók a módszerei.
2017. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eldönteni, hogy ez most mi. Marketingnek nagyon gyenge. Engem, mint potenciális résztvevőt riasztana, hogy a tréner ilyen hangnemben nyilatkozik más résztvevőkről, ezek szerint bármikor megteheti velem is, egy körlevélben.

Ha meg nem marketing, hanem ő valóban "szomorú, és dühös", mert valaki nem óhajtja igénybe venni az ő szolgáltatásait, akkor azt gondolom, hogy előbb magán kéne dolgoznia (nem is keveset), mielőtt mások problémáit akarja megoldani.

Nekem innentől felejtős lenne, bármilyen szolgáltatást kínálna is.

2017. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egész PUA szánalmas, de ez a legegyértelműbb lehúzás a világon. Buta is, erőszakos is. Nem is értem, egy ilyen ember hogy várhatja el, hogy akárki hallgasson rá. Elég deficites emberismeret kell ahhoz, hogy valaki egy ilyen deficites baromságot el merjen küldeni mindenkinek.
2017. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Te miért vagy feliratkozva erre a körlevélre? Te is puázol?
2017. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sejtem, ki írhatta ezt, nagy kár, hogy ilyenek járatják le a PUÁ-t Magyarországon.
2017. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Baxa az egóját...ennyi. Gyerekes.
2017. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem értek ehhez a PUA baromsághoz, de eleve milyen reklám az, hogy valaki káromkodik hivatalos levélben és szlengeskedik? Látszik, milyen jellegű lehet az egész. Komolytalan és sértődött. Azon kívül meg irreálisak a példái. Ki az a hülye, aki bárkit is meghív egy hónapig minden nap egy hamburgerre? Egy hamburger nem csoffadt amúgy, de tényleg, ha valakit minden nap hamburgerre kéne meghívnom,az igenis sok pénz, nem értem a logikát benne.


Tanmese:

egyik ismerősöm a meki előtt állva látott egy hajléktalant, bement, vett neki hamburgert, odaadta neki. Mire a hajléktalan: köszönöm kisasszony, de ha az árát adta volna, az egy kiló kenyér, abból egy hétig eltartom magam.

2017. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!