Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem annál a lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem annál a lánynál aki azelőtt, régen, visszautasított?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről? Nekem még most is nagyon tetszik ő. Próbálkoztam más lányoknál, próbáltam csajozni, neten társkeresőzni, csetelni, eljárta szórakozó helyekre, remélve, hogy találok valakit, sikerült is akadtak lányok sokan de egyikkel sem volt meg az az érzés.

Az a probléma, hogy nem működik más lányokkal, de nem tudom miért. Nem, nem a lányokkal van a baj, hanem velem, hiába ismerkedünk, próbálkozok, nem tudok olyan őszinte lenni velük és úgy a szemükbe nézni mint annak a régi lánynak.

Nincs meg az az érzés másokkal mint az amit az a régi lány kihozott belőlem.

Szóval teljes zűrzavar van most bennem, az a lány visszautasított, más lányokra meg "rá sem tudok nézni úgy".

Mi van itt bennem?

Mindig a titkos esély gondolatát kergetem és ábrándozom róla. Változhat visszatérhet az esély?

Lehet-e még esély egy vissza utasítás után ugyan annál a lánynál?

30F



2017. febr. 16. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a lánytól függ.


De mi változott volna rajtad azóta, hogy visszautasított? Miért kezdene most veled?


Szerintem, inkább lépj tovább a magad érdekében.

2017. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért utasított vissza.
2017. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, nekem is volt pár férfi az életemben akik időről időre újra bepróbálkoztak. Fel nem fogtam hogy miért nem fogják fel hogy mi a NEM. Minél többet próbálkoztak, annál szánalmasabbnak tartottam őket. És nem direkt, egyszerűen így hatott rám, gondolom azért, mert úgy éreztem egyszerűen képtelenek felfogni és elfogadni az elutasítást. Ha valakit elutasítottam sosem bántam meg. Annak oka volt.
2017. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mondta az okát.
2017. febr. 16. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a 3. válaszadóhoz.

Többször fordult már elő, hogy korábban visszautasított pasi egyszer csak újra megjelent...

Vagy az lett a vége, hogy újra (és újra) visszautasítottam, vagy (pl. legutóbb) a "mi újság veled?" kérdésre részletesen végighallgathatta az immáron kétéves, boldog párkapcsolatom történetét.

2017. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a lánytól is, de szerintem ha mèg egyszer ráirsz nem vesztes semmit, de ha mégegyszer visszautasít akkor már nem érdemes.
2017. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mondott konkrét okot akkor még egyszer megpróbálhatod.
2017. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tettél semmi olyat, amivel megbánthattad, akkor valószínűleg tényleg az az oka, hogy nem jössz be neki. Esetleg tégy még egy próbát és akkor legalább megnyugszik a lelked.

(Egyébként nálam ez így működik: aki nem vonzott fizikailag régen és ezért elutasítottam, azzal pár év múlva is ugyanezt éreztem (hiába öltözött jobban, vagy vágatott más frizurát, stb. Aki meg régen is tetszett, az később is így volt.)

2017. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy lány egyszer elutasított, akkor 10 év múlva se fogsz kelleni neki, hiába próbálkozol megint.

Egyébként 30 éves szűzként már nagyon nehéz (szinte lehetetlen) barátnőt találni, szóval kitartást a társkereséshez! Vastag pénztárcával megy, de akkor meg nem beléd, hanem a pénztárcád tartalmába szerelmesek. Szóval ez van.

2017. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!