Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van rá esélyem, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esélyem, hogy egyszer lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és még sajnos nem volt barátnőm. Egyszerűen nem tudok kapcsolatot teremteni másokkal, mert nem vagyok beszédes.

És az alkatom sem a legjobb, mert magas és vékony vagyok, 188 cm és 70 kiló, már 2 éve kondizok, de nem nagyon látszik meg rajtam.



További szép napot!:)

20f


2017. febr. 18. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem tudsz kapcsolatot teremteni, úgy nehéz lesz. Elsősorban ebben próbálj fejlődni, aztán izomban.
2017. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

"mert nem vagyok beszédes."

Akkor változtass rajta, egy csomó kommunikáció segítő könyv létezik!


"És az alkatom sem a legjobb"

olvasd el az arnold schwarzenegger: a testépítés nagy enciklopédiája című könyvet.

abból tanulj meg kondizni

2017. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az elsovel egyet ertek, eloszor probalj meg kapcsolatot teremteni masokkal.

Engem pl. az alkatod nem zavarna :)


Miert nem vagy beszedes? Nem szereted a figyelmet, nem vagysz nagy tarsasagra, nem erdeklodsz bizonyos temak miatt, felsz masok reakcioitol? Ha gondolod irj privit, hatha tudok segiteni.

2017. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Ezzel a magassággal, ha nekiállsz normálisan edzeni és kajálni, nagyon durván jó alakod lehet. Utána már az sem lesz akadály, hogy nem vagy jó kommunikáció terén.
2017. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért nem volt kapcsolatod,mert az önbizalmad egy 0.Semmi köze a magasságodhoz,vagy a testsúlyodhoz.Ha ezen alakítasz,már sokkal jobb a kisugárzásod a beszédességed.Persze ez nem egy egyszerű dolog,kérj hozzá segítséget(persze ne itt,tud itt balgaságot mondani néhány ember),olvasgass ilyen témájú könyveket.Drukkolok!!:)
2017. febr. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Melyik értelmileg sérült pontozta le a #4-es válaszom?
2017. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Teljesen mindegy, mennyire jó a dumád, ha magas és vékony vagy, a lányok olyan férfiakat találnak vonzónak akik mellett biztonságban érzik magukat. De ha mégis összejönne valaki, azt ne reklámozd majd, hogy még nem volt barátnőd, az is taszítja őket, ha ennyi idősen még szűz vagy.

Én nem írok kedveskedő, üres biztatásokat, mert azt a falra kenheted. Inkább leírom a keserű igazságot, azzal remélhetőleg tudlak motiválni.

2017. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha az arcod normális, akkor mindig van esélyed. Csak az arc lehet teljesen kizáró tényező. Magas vagy és nem is vagy kövér, ezek előnynek számítanak.
2017. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esélyed van, de ezt neked kell megteremteni. Akik nem tudnak nőkkel ismerkedni, azokkal csak az a gond, hogy nem tudják hogy kell, mert valószínűleg nem tanította meg nekik senki. Megtanulni úg tudod, hogy olvasgatsz a témában sok szakkönyvet, fórumot és aztán elmész randizgatni. Legjobb ismerkedési forma és gyakorlat erre az internetes társkeresés.
2017. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!