Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer már elhagyta értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer már elhagyta értem a barátját, van rá esélyem, hogy újra így legyen?

Figyelt kérdés

Elég hosszú és bonyolult a kapcsolatunk alakulása, mivel egyikőnk se egy könnyű eset. Amikor először kezdtünk megismerkedni egymással, akkor még nem volt senkije, vagyis épp túl volt egy több éves kapcsolaton, de én akkor nem vetettem be magam eléggé, így összejött mással. Pár hónapig együtt voltak, de közben én folyton ott voltam a közelében, és tudom, hogy belém szeretett, végül szakított. Utána kb 5 hónapig együtt voltunk, bár ő mindig hangsúlyozza, hogy ő ezt nem nevezi kapcsolatnak, állandóan szid, hogy mekkora szemét alak vagyok (semmi rosszat nem tettem vele szemben, csak nem vagyok az a tipikus álomherceg, akikről a lányok álmodoznak). De tegyük hozzá, ő is olyan jellemre, mint én, ezt ő is így látja és én is, csak nem szeretne olyan emberrel lenni, mint amilyen ő...

De ez szerintem hülyeség. Újra összejött az előző barátjával, vagy legalábbis nagyon alakulnak a dolgaik, de mégis mi értelme ennek?

Hogy győzhetném meg, hogy nem az a lényeg, hogy a külvilág azt mondja ránk, hogy nahát milyen tökéletes pár, hanem mi érezzük ezt. Mert tudom, hogy nagyon élvezte a kapcsolatunkat végig és mindig felszabadult volt mellettem és egymás előtt teljesen megnyílhattunk, minden egyes szégyenteljes pillanatot vagy bármit megoszthattunk egymással. Pedig egyikőnk se ez a lelkizős típus...

Tudom, hogy ő is visszavágyik hozzám, utalt már rá párszor, most két hónapja csak barátok vagyunk, de látom rajta, hogy megőrül értem... de folyton csak azt hajtogatja, hogy neki ilyen pasi nem kell.

Holott sokkal boldogabb lenne szerintem, ha annak ellenére, hogy esetleg mások azt mondják, hogy na miért pont velem jár, mi vidáman a képükbe nevethetnénk. (nekem is folyton ezt mondják, hogy miért pont ilyen lány kell nekem... de nagyon összeillünk, és cseppet se érdekel mások véleménye.)

Azzal pedig légyszi senki ne jöjjön, hogy ne akarjak ilyen lányt, mert ilyen meg olyan rossz választás, mert tudom, hogy nem az.

22F (ő pedig 22L, és csoporttársam az egyetemen)


2013. okt. 18. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor most mi is a kérdésed, ha a saját kérdésedben válaszoltál magadnak?:DDD
2013. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem van esély, bár ezzel a véleményemmel sajnos egyedül vagyok. :)

Gondoltam külső szemlélőként lehet valami érdekes ötlet itt vagy bármi.

2013. okt. 18. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy az emberek olyanok mint a mágnes, hogy az ellentétek vonzzák egymást, a hasonlóak meg taszítják egymást. Én ezzel nem értek egyet. Láttam már tökre ellentétes párokat is szétmenni, és láttam nagyon hasonló embereket együtt maradni évekig.

...

Én támogatlak.

2013. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*Hogy győzhetném meg, hogy nem az a lényeg, hogy a külvilág azt mondja ránk, hogy nahát milyen tökéletes pár, hanem mi érezzük ezt.


*annak ellenére, hogy esetleg mások azt mondják, hogy na miért pont velem jár, mi vidáman a képükbe nevethetnénk. (nekem is folyton ezt mondják, hogy miért pont ilyen lány kell nekem... de nagyon összeillünk, és cseppet se érdekel mások véleménye.)



Most akkor a külvilág mit is mond?:xD

2013. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az első amit idéztél tőlem, azt nem a külvilág mondja rólunk, hanem ő azt várná el, hogy olyan pasija legyen, akiről ezt gondolják.

de szerintem ez teljesen egyértelműen volt megfogalmazva, úgyhogy mielőtt újra hozzászólsz, olvasd újra az egészet, mert látom nem ment át...

2013. okt. 18. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha odavan érted a lány, akkor várj ki. Az idő neked dolgozik. Most van egy nagyon vonzó tulajdonságod: tiltott gyümölcs vagy. Az pedig a legédesebb.


Ezt az előnyt használd ki.

2013. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt a nőt elveszted ha nem küzdesz érte. Szépen lefogja magát rólad beszélni.

Tehát jelen helyzetben az idő az ellenségeddé vált. Mennél több időt hagysz gondolkodni neki, annál jobban le tudja magát beszélni.

2013. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!