Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár hónapja láttam egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja láttam egy lányt tinderen, elég könnyen rátudtam keresni facebookon. Ma kerestem újra, de nem találtam, bunkóság lenne bejelölni face-n? Lányok hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 21:04
 1/6 Dreamer88 ***** válasza:
100%
Valószínűleg úgy hogy nem igazolja vissza az ismeretséget...
2016. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legfeljebb nem igazol vissza. Az ilyen esetek miatt van nekem úgy beállítva, hogy csak ismerősök ismerősei tudjanak ismerősnek jelölni.
2016. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye! Mit veszíthetsz? /N/
2016. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
fú nekem írt így egy pasi... asszem bejelölt és írt levelet hogy blabla a tinder kilépett de tetszem neki. megmondtam neki normálisan hogy én a facebookot nem erre használom, majd ha úgy alakul tinderen matchelünk és akkor meglátjuk mi lesz. nem fogta fel, tovább erősködött, hogy dehát most már megtalált akkor beszéljünk... rohadt idegesítő volt. amúgy be se jelöltem volna tinderen...
2016. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Nekem volt egy ilyen durva:


1. Megismerkedtem egy csajjal netes társkereső oldalon (nem Tinder). Volt közöttünk néhány tucat üzenetváltás, aztán szó nélkül nem válaszolt többet. Jó, hagytam, van ilyen.

2. Tinderen is ráakadtam hetekkel, ahol matcheltünk megint! Írtam neki, aztán már vissza se írt.

3. Aztán mert volt egy közös ismerősünk, ezért meg tudtam találni facebookon. Ahol bejelöltem és írtam neki, de nem írt vissza.


Ha még annyit sem tud írni egy lány, hogy "bocsi nem akarok ismerkedni", akkor ne vegye már zaklatásnak ha valahogy megpróbálja a férfi őt elérni.

(Most csak a másik végletét mondtam el annak, amit az előző válaszoló elmesélt. Van hogy nem a férfi a nyomulós, hanem a nő az aki totál eltűnik)

2016. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A párkereső Nők 99 % kamu.Tapasztalatból írtam! Én is fent vagyok több társkeresőn és próbálok kezdeményezni is,de egyik sem méltat arra hogy válaszoljon.Pedig látni mikor vannak fent.Csak mindegyik a fehér luxus autós,intelligens, vastagon kitömött lovagot várja!Csak közben meg az ő idejük is megy,és mire észbe fognak kapni,addigra már öreglányok lesznek.Csak hát kicsi agy, kicsi észt tartalmaz.
2017. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!