Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kiverni a lányt a fejemből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiverni a lányt a fejemből hogy tudnám?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, próbálkoztam lányoknál, nem sok sikerrel. Egyrészt én nem jövök be nekik, többségük foglalt, illetve nekem nem jött be, mert nem volt normális lány.


Viszont találkoztam egy lánnyal, aki eddig tényleg mindenben passzolt. Tök jól megértettük egymást, aztán én elmondtam az érzéseimet egy találkozó alkalmával. Mondta hogy nem lesz folytatása a dolognak, és találkozni se fogunk többet.


Viszont tényleg ilyen lányt nem láttam. Próbállok kevesebbet beszélni vele, azért hiányzik a beszélgetés vele, de tudom, hogy nem kéne beszélni, nem akarok a lelki pótléka lenni, míg talál egy pasit magának.


Hogyan tegyem magam túl rajta? Eddigi éveim során ő volt az abszolút befutó :)



2016. okt. 31. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem elfelejteni csak úgy lehet, ha van aki feledteti. Szóval próbálj meg ismerkedni, bulizz stb és majd csak jön az Igazi :)) Kitartást kívánok Neked!
2016. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem azon gondolkoznék hogy hogy tenném túj rajta magam. Feladni mindig könyebb...
2016. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
26 éves fiúcska :D...am nem kovezlek meg, mert én is kerulhetek ilyen helyzetbe..de szerintem ne ad fel ,hanem probalkozz a 10/5 és az alattiakkal .nem mindenkinek adatik még a plaza cica :$ :((
2016. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem plázacica volt, tök normális lány, tényleg, csak nem jövök be neki.
2016. nov. 1. 08:31
 5/5 anonim válasza:
Ismerős, sajnos. Barátzóna, reménytelen. Nagyon gyorsan lépj tovább. Meg fogsz lepődni, milyen gyorsan túl leszel rajta, ha másikkal próbálkozol.
2016. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!