Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az elhízott kövér nőknek más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elhízott kövér nőknek más az ízlésük?

Figyelt kérdés

Neem vagyok kövér, teljesen átlagos vagyok mégis eddigi életem során Csak a kövér mondták rám hogy tök helyes vagyok, nagyon szépek a szemeim.

Vékony nő még soha nem akart tőlem semmit.

A testsúly és az ízlés között lenne kapcsolat?


2017. febr. 18. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
igen, az, hogy nem kaphat meg bárkit, így enged az elvárásokból.
2017. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor kövér voltam, ilyen voltam, most is, de most már flörtnek számít.


Akkoriban nem tekintettem senkire, magamra sem szexuális lényként, így mondhattam, amit akartam. Nem flörtnek szántam, csak nekem is jó érzés volt, ha más miattam örült egy kicsit. Lányoknak is mondtam, ha valami tetszett rajtuk.

2017. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ízlésnek nem sok köze van a testsúlyhoz.
2017. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Az elhízott nők pontosan ugyanazt akarják, mint az összes többi: a legjobb férfit. Legfeljebb nehezebb jutnak hozza, ezért kénytelen engedni.
2017. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!