Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt minden férfi a magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt minden férfi a magasság vagy az izom miatt sír, közben a nőknek meg nem lehet hogy a hajsűrűség a legfontosabb egy férfi külsejében?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 23:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Sűrű a hajzatom, rám sem néznek. Nem tudom, mire gondolsz. Kopaszodásra?
2017. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Most hogy mondod... Az jobban zavar, ha valaki McDonald'sosan kopaszodik, mintha nem izmos vagy alacsony. 😃😃😃
2017. febr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Sírjak neked a hajsűrűségem miatt? Az izmokat legalább lehet fejleszteni, és magas is vagyok. Hajat sűrűsíteni még nem jöttem rá hogy kell, úgyhogy remélem ez nem szempont.
2017. febr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Lehetni lehet, de nincs így. Külső alapján, kb. minden felmérés a magasságot rakta első helyre. Nézd meg, hogy hány olyan párt látsz, ahol a férfi az alacsonyabb.
2017. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó :) Számomra fontos, hogy egy férfinek milyen a haja. A legjobb a dús, amibe bele lehet turkálni :D Illetve a kopaszság szerintem nagyon kevés férfinak áll jól, nekem pl még a híres, helyesnek mondott kopasz férfiak sem tetszenek (Vin Diesel, Jason Statham)
2017. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

És ha nem kopaszodik de csak ennyire sűrű:


[link]

(nagy kép nem a kicsi)

?

2017. febr. 9. 23:41
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Ezzel még semmi gond nincs. A kopaszodás nem baj, van akinek jól áll. Viszont a kopaszodás miatt teljesen kopaszra nyírt fej nem tetszik :D
2017. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Apa, kezdődik.
2017. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6%
A csajok a pasik hajsűrűségéről még csak említést sem szoktak tenni, ellenben minden társkereső oldalon szinte minden adatlapnál kizáró okként adják meg a 175 vagy 180 alatti magasságot. A "kedvencem" a "180 alattiak kíméljenek" szöveg. De ne hidd, hogy a való életben ez másként van. Menj el egy étterembe/kávézóba/parkba/bevásárló központba és azt fogod látni, hogy nagyon kevés 175 alatti pasi sétál barátnővel. Csak a képmutató nők magyarázzák be a pasiknak, hogy nekik nem számít a magasság. Előfordulhat, hogy egy nő szerelmes lesz egy alacsonyabb pasiba és tényleg nem érdekli az alkata, de lelke mélyén ő is örökké a magas pasikra fog nedvesedni.
2017. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

te gondolom ezt látod mert emiatt nincs önbizalmad.


én meg azt hogy az olyan férfiak akiknek 2-cm-ként nincs legalább 3000-3500 körüli hajszálluk kíméljenek.

2017. febr. 9. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!