Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jó nőknek tényleg a kórosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó nőknek tényleg a kórosan elhízott férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés

Haverom kórosan aránytalanul elhízott 168 cm és 110 kg.

Nekem izmos, sportos testem van, gyúrni járok, mégis alig volt barátnőm 30 évesen. Neki folyamatosan vannak barátnői és nagyon jó nők. Mikor kérdezem hogy csinálja ezt, azt mondja csak jó duma kell meg humor és magabiztosság és persze ész.

Valóban ezek a dolgok ennyire számítanak?


2015. júl. 7. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget hol olvastad?
2015. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es Ne olvastam, csak látom haverom és nem értem......
2015. júl. 7. 12:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Na és a haverod milyen belülről? Lehet, hogy neki van olyan tulajdonsága ami neked nincs, ami miatt jobban szerethetőbb, lehet, hogy pl. kevésbé egoista, vagy mit tudom én!

Egyébként ízlések és pofonok!


Ha jobban érdekelne téged a saját életed (és itt nem az önsajnálatra gondolok), mint a másiké, akkor lehet, hogy sokkal sikeresebb lennél a nőknél! :)

2015. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

""Mikor kérdezem hogy csinálja ezt, azt mondja csak jó duma kell meg humor és magabiztosság és persze ész.

Valóban ezek a dolgok ennyire számítanak?""


Kérdésben a válasz.

Persze az is benne van,hogy haverod megtalálja a nem felszies lányokat

2015. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, ezek a dolgok nagyon számítanak. Nekem is volt hasonló súlycsoportban levő barátom, ráadásul még arcra sem volt egy filmsztár típus a legjobb indulattal sem. Én akkoriban 170 cm és 53 kg voltam, tehát még csak nem is hasonló alkat.

Engem is ezek fogtak meg benne először: jó szöveg, humor, határozottság.

2015. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megmondta a barátod: humor, magabiztosság és persze ész. Ez a lényeg.
2015. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem azok tetszenek. (Igaz nem vagyok jó nő, csak átlagos.) Szóval nem azok tetszenek, de attól még egy olyat szeretek, és megadnék mindent, hogy Őt visszakapjam.
2015. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínű a haverod személyisége megnyerőbb,mint a tied. Ez ennyire egyszerű. Egy értelmes, intelligens ember (mindegy, hogy nő vagy férfi) nem testsúly alapján választ magának párt...nem tudtad?
2015. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
A jó nőknek általában a jóképű, gazdag pasasok tetszenek
2015. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:

Ahogy Wanda7 idézte a haverodat:

"jó duma kell meg humor és magabiztosság és persze ész." - hol szerepek itt, hogy legyen kórosan elhízott???

2015. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!