Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves férfiként már nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfiként már nehezebb fiatal lányt találni?

Figyelt kérdés
A 18-25 közötti korosztályra gondolok. Ennyi idősen már nehezebb? Mi a véleményetek?

2017. febr. 20. 10:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Miért akarsz 12 évvel fiatalabb lányt? Agyilag éretlen vagy és úgy gondolod, ez a te szinted?

21 éves vagyok és szánalmasnak találom azokat az idős férfiakat, akik a fiatal lányok után csurgatják a nyálukat. Szerintem nem csak én vagyok így ezzel

2017. febr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

szerintem mindig nehéz társat találni,barátokat is nehéz találni,nem könnyű

szerencse kell hozzá,sok szerencsét kívánok kérdező!

2017. febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%

"szánalmasnak találom azokat az idős férfiakat, akik a fiatal lányok után csurgatják a nyálukat."


Azért túlzásokba ne essünk, egy 30 éves férfi nagyon messze van még attól. Szerintem egy 20 feletti lánnyal simán passzolhat, ott még nem nagy a korkülönbség.

2017. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Azért a 30 nem olyan idős.

Sztm ha nem vagy rosz pasi meg normalis vagy talalhatsz,de sztm ink a huszon évesek közt kerest,meg nem értem mer pont a 18 25 a hatar. Még a 20 30at megérteném. Ak pl egy 27éves ha tetszik szóba se jöhet?

En 25vagyok a párom 33.

2017. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A 25-30 közötti korosztály is érdekel de kevés az őszinte benne. Tisztelet a kivételnek. Engem a fiatalabbak(18-25) jobban vonzanak, ez az én ízlésem és kész. Nem érdekel akit ezt felháborít, azzal nem foglalkozom. Akit ez felháborít keressen olyat magának amilyet gondol.
2017. febr. 20. 10:51
 6/20 anonim ***** válasza:

Ez csak egy perspektíva (amit az 1. mond). Nem lehetetlen, amúgy. Ha neked számít a kor, akkor számítani is fog a másik életkorához való viszonyod is.


Én azt javaslom, hogy tekintsd a korra, mint egy állapotra, ami csak egy szám adat. Nem jelentsen különösen semmit se. Az életkor nem egyenlő a szellemi és érzelmi érettséggel.

Ha meg megkérdezi valamely lány, hogy mennyi idős vagy, csak elég annyit mondani: Számít az? Mert nekem nem.


Ismerek olyan embert személyesen is, aki 40 éves, és 23 éves felesége van, már gyerekkel. Szerinted mennyire zavarja a 17 év korkülönbség?

2017. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azért tágabb nálam ez a kör: 19-30 közötti korosztályban keresgélek általában.

A kérdés arra vonatkozik, hogy ott már nehezebb az esélyem?

2017. febr. 20. 10:53
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

És ha a 18 éves kislány 7 év múlva elmúlik 25, akkor majd lecseréled a következő friss husikára :D

Na ez a hozzáállás a szánalmas

2017. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy találsz, ha 40-55 éves korom között mindig volt ilyen kapcsolatom, akkor 30 évesen tuti, hogy neked is lesz, ha akarod.
2017. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%

20 éves lány vagyok és egyetértek #1-gyel, szerintem is szánalmasak az ilyen 30 év felettiek, róluk tudom, hogy csak a külsőm és a korom miatt akarnának velem lenni, mert nem hiszem, hogy érettséget és életcélokat tekintve egy szinten lennénk. Vagyis, ha egy szinten érzed magad 18-22 éves lányokkal, akkor szimplán éretlen vagy, akinek sosem nő be a feje lágya(ismerek ilyeneket, 35 évesen is minden hétvégéjük a bulizásról szól, egy lány se veszi őket komolyan, csak röhögünk rajtuk).


Persze egy 25 éves már más téma, mint egy 18-20 éves.

2017. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!