Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves férfiként te kezdenél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves férfiként te kezdenél egy 38 éves fiatalos 3 gyerekes anyukával?

Figyelt kérdés
Munkakapcsolatként találkoztam vele, minden nap beszélünk és jól megértjük egymást. Attól félek csak szexre megy az egész, de azért meg nem adnám fel a jelenlegi kapcsolatom. Akár családként is működhetne részemről a dolog.

2013. nov. 24. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon működne akkor talán.Amúgy nem.
2013. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
akkor lenne ott 4. is te meg megelégelnéd a dolgokat és a jelenlegi kapcsolatodat elveszítenéd...
2013. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem szeretek általánosítani, de most mégis megteszem. Anyukákkal inkább nem kezdek, mert többségükkel lehetetlen rendes kapcsolatot kialakítani. Vagy csak d*gni akarnak, vagy ha nem, akkor olyan irreálisan magas náluk minden téren a mérce, hogy tizedannyi erőfeszítésért egy gyerektelen szupermodellt is megkaphatnék. (Akkor meg mit gürcöljek azért, hogy még ráadásul más gyerekét is neveljem?)

Most lehet, hogy a véleményem nyersnek és bunkónak tűnik, de az eddigi tapasztalatom alapján sajnos a társkereső anyukák ilyenek.


Egyébként meg jobb helyeken a párkapcsolat érzelmek alapján dől el, és nem mérlegelés útján. Sajnálom a barátnődet, ha holmi esélylatolgatás miatt szakítasz vele vagy maradsz vele.

2013. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mérlegelés alapján akarok dönteni,csak a jelenlegi párommal nem a legjobban alakultak mostanában a dolgok és ez elbizonytalanított.Egyébként szeretem,imádom csak amit vele szeretnék megbeszélni azt nem tudom,a másikkal meg simán mennek ezek.
2013. nov. 24. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ne őrülj meg, mit akarsz 3 gyerekkel meg egy ennyivel idősebb nővel? Komoly kapcsolatnak semmi értelme, ha viszont csak szex lenne akkor vétek lenne kihagyni. De szerintem ne add fel a mostani kapcsolatod, legalábbis érte ne.
2013. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25 évesen minek akarsz a nyakadba venni ennyi gondot?!3 gyerek+1 közel 40 évesnő sok problémával jár.
2013. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szereted, imádod, de inkább betársulsz egy 3 gyerekes családba. Legalább magadnak ne hazudj, ember! Nálunk is van, ami nehezen megy a kapcsolatunkban, mégsem jutott eszembe, hogy inkább egy anyukát felszedjek. Ha ez már felmerült benned, akkor nem is szereted annyira.
2013. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez az utóbbi idő ezt az évet jelenti.Nem felszedni akarom csak lelkileg most támaszt nyújt.Meg azért az is bennem van hogy én családalapítás előtt állok, ő meg már azért túl van rajta.
2013. nov. 24. 19:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Családként? Neked elment a maradék eszed? Kúrogatni okés, de ne hagyd, hogy behálózzon. Te most vagy életed teljében, ő csillaga meg eléggé leáldozóban van.
2013. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!