Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki hitte volna, hogy érett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hitte volna, hogy érett férfiként csak a fiatal nőkkel tudok kijönni? Nagyon sokat röhögünk, sokkal jobb fejek, mint a korombéliek. Miért? F40+

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Minden kapcsolat jónak indul. A nézeteltérések és a célok később fognak különbözni.
2016. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Ezt már rég tudom. Még is mit vársz a korodbéliektől? Pár rossz kapcsolat, gyerekszülés, nevelés, depi közeli helyzetek, munka ezerrel, stb. Ne várd tőlük, hogy olyan jó fejek legyenek, mint a 18-23 évesek.
2016. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Mert még cukik. :) Úgy értem nyitottak, nincsenek "megkeseredve". Egyszerű példa: ha egy idegen pasi megvizslat, stíröl, esetleg valami bóknak álcázva tudtomra adja, hogy megdugna, a rosszullét kerülget tőle, már megint egy kiéhezett farok. Nem tudok ezzel mit kezdeni, több évtized után k..rva idegesítő, hogy még mindig, ráncosodó fejjel, löttyedő combbal sem képesek végre emberként tekinteni rám, nem, én még mindig csak nő vagyok. P.i.na, s.e..gg, és mellek.

Namost egy fiatal lány nyilván nem ilyen fap.ina, mint én, sőt, még örül is, ha a külsejét dícsérik, esetleg tudtára hozzák, hogy megdugnák. Ő ezt még pozitívan kezeli, mintha egyfajta teljesítmény lenne részéről, ami önbizalmat ad neki. Ilyen, és ehhez hasonló dolgokból (ami miatt ők jobb fejek) tudnék még példákat hozni, de azt hiszem, így is le leszek oltva, mint a szemét. :)

2016. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Andi80018 ***** válasza:
100%
Ez relatív. Én 36 vagyok, mégis sokat hülyéskedem, értem a poént, nem vagyok gyepes agyú. Nem korfüggő. Vannak olyan kolléganőim, akik 25-ösek, sőt 20-asok és unalmasak. Viszont, ha egyedül álló vagy ennyi idősen, akkor lehet túl gyerekes vagy egy komoly nőnek, nem férj-apa alapanyag. :-)
2016. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jól írod 2#-es, baromira sokat panaszkodnak a nagy semmire, nem tudják igazán élvezni az életet. Akkor kérdem én, most még is miért kezdjek velük? Mert úgy illik? :)
2016. nov. 25. 16:42
 6/15 A kérdező kommentje:
3#-as én biztos nem oltalak itt le. Minden vélemény számít.
2016. nov. 25. 16:45
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, azért nem tudsz a korodbeliekkel kijönni, mert ők általában már olyan férfiakat keresnek, akikkel társakként tudnak működni, nem barát és barátnőként. :) Ennyi.
2016. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Mert kapuzárási pánikod van, és vissza akarod hozni a fiatalkorodat. Vagy tudat alatt már gyereket szeretnél(nagyon itt van az ideje,lassan ki is futsz belőle),és a lányaidat keresed a gyereked korabeli lányokba. Mindegy miért csak kinevetteted magad,ciki amit csinálsz 40+-osan nem menő meg jófej...Max rajtad nevetnek,hogy milyen gáz vagy,nem a vicceiden.Én tuti nem égetném magam veled.Bocs az igazságért.

18/L

2016. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Azért, mert nekik még új ez a férfi nő viszony, lelkesek, alig tudnak valamit az életről. Minden poén, minden bók, minden helyzet új és izgalmas.


Egy tapasztalt embernek nehéz újat mutatni, pont ez a kihívás, ettől lesz értékes a dolog. Ezerszer értékesebb, mint egy könnyen kicsalt kacaj, amit nem csak te tudsz kiváltani, hanem akármelyik férfi.

2016. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

Azért mert az igazi férfi 30 felett kezdődik. ;)

Persze, hogy imponál ha egy férfi közeledik felénk. Nem bírjuk a páwákat.Értsd: tizen és huszonévesek nagyrésze.

2016. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!