Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok magas,2m körüli férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok magas,2m körüli férfi miért panaszkodik itt, hogy neki nem jut nő?

Figyelt kérdés
Bár ahhoz az extra magasság önmagában kevés, hogy barátnőjük legyen, de óriási előnyként kéne felfogniuk, hogy ilyen magasak, mert hatalmas előny a párkeresésben. A magas hölgyekre is kivethetik a hálójukat. Azt mondom, ki kéne húzniuk magukat, és magabiztosan "csatába indulni". Mert azt mondják, a magasság tekintélyt kölcsönöz. Ki mit gondol erről?

2017. febr. 20. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Ekkora magasság inkább hátrány, mint előny.
2017. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért lenne hátrány? Az extra magas(175 feletti) nők közül is lehet válogatni, emellett pedig önbizalmat ad, férfias attitűddel ruház fel. Csak előnyei vannak.
2017. febr. 20. 14:17
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Egyrészt 175 nem extra magas, férfiban átlagos. Másrészt én pl nem akarnék egy égimeszelővel járni a 168 centimmel (és a nők jó része alacsonyabb nálam). 190cm feletti magasság nálam már nem nagyon játszik, hiába tetszenek a magas férfiak, járni nem akarnék velük.
2017. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,ez nem így van egyáltalán.

Én 185 cm vagyok,de semmi előnyöm nincsen belőle,sőt... mivel ránéznek az arcodra a nők,és ha nem vagy jóképű,arányos arcú,onnantól ugyanúgy 0 esélyed van,mintha 150 cm lennél...

25/F

2017. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ah bocs, félreolvastam.
2017. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Magasság aztán semmiféle tekintélyt nem kölcsönöz, ha tutyimutyi vagy. A párom alacsony (165cm), és talpig férfi, határozott, egy pillanatra nem tántorodik meg, és maximálisan rábízhatom magam, ellenben ismertem olyan 185+-os férfit, hogy nem éreztem magam vele biztonságban.


Egyébként randiztam 190-es sráccal, hát majd' kitört a nyakam. Hiába nézett ki állati helyesen, túl magas volt, hosszú távon beszélgetni sem tudtam vele, vagy csak a mellkasának dumáltam, pedig 168 centivel átlag vagyok, sőt.

2017. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Hát nem tudom hol van az a sok magas pasi?

178 cm magas nő vagyok, kicsit magasabb sarkú cipőben már 183 cm, de alig látok magasabb pasikat:)

2017. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lazy Lover ***** válasza:
17%
aki magasan nem talál nőt az igazi pancser vagy nem mer közeledni a csajok felé vagy nem tud csajozni
2017. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Jézusom, mintha fél méter élő szövet önmagában adna valami pluszt, hát nem.
2017. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

188 cm vagyok.

Csajozási szempontból nem sokat jelent a magasság.


Viszont nagyon örülök a magasságomnak. :)

2017. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!