Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megfigyeltem már, hogy rendsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfigyeltem már, hogy rendszeresen felbukkanó téma, hogy milyennek kell lennie egy igazi férfinak. Arról miért nem esik szó soha, hogy milyen legyen egy igazi nő?

Figyelt kérdés
Ez olyan, mintha a nők elvárások tömkelegét támaszthatnák egy férfival szemben, miközben ők sokszor semmit sem tudnak cserébe felmutatni. Mi férfiak, bizony ugyanúgy elvárjuk, hogy a párunk legyen egy igazi, nagybetűs nő, ennek minden ismérvével. Miért ilyen igazságtalan ez az egész?

2017. febr. 20. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De szép kérdés .
2017. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Mindkét téma rendszeresen felbukkan.
2017. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Na mesélj, milyen az igazi nő.
2017. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
mutogassál ujjal, annyira divatos.
2017. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Magamról tudom: ahhoz, hogy a nőm nő legyen, de legalábbis ezt elvárhassam, ahhoz nekem is tennem kell azért, hogy férfinak nevezhessem magam.

De ezt leszámítva a kérdés sajnos jogos: ma a túltolt feminizmus ezt eredményezte. Hogy ma szinte csak az egyik félnek lehetnek jogos elvárásai, mi meg a gaz erőszaktevők/bántalmazók/lumpenproletárok/patás ördögök vagyunk.

A nehézség mégis ott van, hogy nekem az a fogalom, hogy igazi nő, egész másfélét jelenthet, mint akár neked. És a nők ugyanígy vannak velünk. Mindenkinek a számára igazit kell megtalálni, és arra egyben méltóvá is válni. (Szerintem)

2017. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Ha belegondolsz, az "igazi" tökéletest jelent, az pedig mindenkinek más.
2017. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazságtalannak érzem, hogy azok a nők is nagybetűs FÉRFIra vágynak, akikben abszolút semmi érték nincs, viszont mégis hosszú lajstromuk van arról, hogy ők mit várnának el a leendő párjuktól. Az igazi férfi csak egy igazi nő mellett tud kiteljesedni, és fordítva. Ha az egyik hiánycikk, a másik is az lesz. Én azt látom, hogy a férfiasság mibenlétét firtató témák, cikkek jóval nagyobb számban fordulnak elő - ezzel szemben mintha elsikkadna a másik oldal, hogy mitől lesz valaki nagybetűs NŐ. Igazi férfit bármilyen nő elvárhat, de nekünk kuss a nevünk, ha mi is elvárnánk cserébe, hogy igazi nők legyetek, hölgyeim?
2017. febr. 20. 21:46
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Sz@r napod lehetett...(5-ös voltam) Reggelre kialszod. Ez a helyzet mindkét oldalon fennál... A kihívás az, hogy ebben a káoszban kell utat találni. És ez csak ritkán egyszerű. Az tény, hogy sokkal könnyebb lenne, ha pl a média nem zavarná össze az emberek agyát, hogy kinek milyennek kéne lenni.

Légy olyan, amilyennek gondolod, hogy lenned kéne. Aztán gondold meg ezután, hogy mik a valós igényeid. Utána már sokkal kevesebbet vetődsz árnyékra...

2017. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Egy igazi nő fiatal, csinos és szép. Hogyne esne szó róla, a csapból is ez folyik. Igen, egy nő a fiatalságával és szépségével hódít, a férfiaknál pedig egészen más paraméterek vannak. Egy férfi főként a kiállásával, egzisztenciájával, magabiztosságával, sármosságával veszi le a nőket a lábáról.
2017. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem eddig azért nem volt barátom, mert nagyon nagy volt velem szembe az elvárása az összes férfinak és senkinek nem tudtam megfelelni. Valamint az is gond, hogy én nem is érdekeltem soha senkit, és ha valaki nekem tetszett vagy érdelelt az elég csúnya kikosarazott.


Nekem már nem is lesz barátom sajnos. Nagyon rossz ez, szeretnék megfelelni másoknak, de mindig lelépnek, mert nem vagyok elég jó. Nincs benne meg az a plussz amit keresnek, sajnos nem vagyok okos lány, és kicsit visszahúzodó vagyok, nincs bennem semmi titokzatos, nőies és a kisugárzásom is nulla. Pedig diétázom, futok minden este, és sokat olvasok, tanulok. De ez kevés. Nem érdekeltem senkit soha.


Tehát van ilyen is. Én nagyon szerettem volna megfelelni a másiknak, de mindig belém kötöttek és leráztak.


Én már befejeztem, nem merek próbálkozni. Mindig elutasítottak és senkinél nincsen esélyem :(


L(19)

2017. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!