Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan személy jelenleg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan személy jelenleg az életedben, akire nagyon sokat gondolsz, de sajnos valamiért nem lehettek együtt?

Figyelt kérdés

Miért nem lehettek együtt?


Írd hozzá kérlek a korodat és a nemedet is.


2016. nov. 8. 16:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%

Igen. Akármennyire is gondolok rá, meg tudom, hogy őt szeretném, nem lehetünk együtt. Régóta nem tartjuk a kapcsolatot és tudom, hogy sajnos nem jönnénk ki jól egymással.Annyira más világ vagyunk.... Ez olyan, hogy mikor rágondolok egy fantázia világ él bennem kettőnkkel kapcsolatban, de tudom, és ismerem őt annyira, hogy nem tudná megadni azt,amire nekem szükségem van. Ha csak mi ketten lennénk, csak mi ketten a világ ellen,akkor működne. De sajnos az élet nem ilyen.


30N.

2016. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Mert házasságban él ő is én is.egyszerűen nem tudom ki verni a fejemből.Állandóan rá gondolok, kezdek bele betegedni.

N.

2016. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Titusztitusz ***** válasza:
6%
Van...És több okbol sem lehetünk együtt...(Pl.mindkét félnek családja van,nagy a távolság,stb,stb...)47/F
2016. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
De ha házasságban éltek és boldogtalan házasságban, miért nem váltok el? Lenne esély azzal lenni, akit szeretsz
2016. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
van! mert van párom 24l pszichológus tanuló
2016. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Van.Bár mi voltunk együtt egy kis ideig,ami olyan mint egy álom, de pici gyermekem van a. férjemtől még nincs 1 éves. Ő pedig meghátrált a férj és a baba miatt , és én is tétováztam egy darabig..De én még nem adtam fel a reményt, hogy visszacsábítsam és elváljak.

29/N

2016. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Titusztitusz ***** válasza:
17%
4-es...Nem tudom hogy más hogy van a dologgal,de nálam az az ábra,hogy én NEM ÉLEK boldogtalan házasságban...Sőt...Nagyon is jó házasságban élek,szeretem a nejemet, boldog és elégedett vagyok vele minden téren...Viszont sok évvel ezelőtt megismertem a neten egy hölgyet,aki minden jel szerint szintén egy olyan hölgy lehet,(Mivel élőben még nem találkoztunk...)aki TÖKÉLETESEN KIMERÍTI SZÁMOMRA az "álomnő" kategóriát minden téren...De mivel ugye mindkettőnknek családja,gyerekei vannak,élőben NEM TALÁLKOZHATUNK SEMMIKÉPPEN SEM...Így akkor marad a "sokat gondolunk egymásra" variáció...Úgy,ahogy azt a kérdező kérdezte...
2016. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Titusztitusz!most ez komoly? Élőben még nem találkoztál vele, de neked ő az álomnő? Lehet nem is működne a dolog köztetek .meg még a feleséged is szereted meg szuper a házasságod? Ha szuper házasságban élsz minek gondolsz másra??
2016. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Van es azert nem mert mindketten hazasok vagyunk, plusz neki van egy gyereke is. Szimplan nem eri meg, nem tartana orokkon orokke.
2016. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!