Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak azért nem volt párkapcsolata, mert kevés lány tetszik neki igazán, válogatós és emiatt nem talált kölcsönös párkapcsolatot, mennyire számít negatívumként egy nőnél?

Figyelt kérdés
2017. febr. 21. 16:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
9%
Én pont ilyen vagyok csak férfibe. Nem az, hogy nem találok, csak szimplán nem keresek.. Biztos találni találnék, de hát egy normális lány sincs manapság akivel lehetne beszélgetni.
2017. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szíve joga. Számomra ez semleges
2017. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
45%

Az hogy kapcsolatod nem volt, önmagában hátrány, de viszont ha emiatt, az előny, mert vannak elvárásaid a nőkkel szemben, és te diktálod a feltételeket, ellenben a sok olyan pincsivel, akiknek majdhogynem bárki megfelelne, csak legyen már valami nője.

Tudni kell megfelelően előadni, magadtól ne hangsúlyozd, hogy nem volt még párkapcsolatod, (csak akkor ha erre rákérdez), helyette inkább arról mesélhetsz, hogy nem nagyon láttad meg senkiben eddig azt a bizonyos szikrát, amivel úgy érezted volna, hogy komolyan hozzád illene. (Persze olyat ne mondj, hogy bezzeg ő benne megláttad, mert az rögtön bukó. )

2017. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
#3 Leginkább emiatt nem volt még nőm, a másik azért se, mert nehezen ismerkedem és nem igen járok társaságba, de nem is nagyon igénylem. A helyzet az, hogy mostanában társkeresőn próbálok szerencsét és az a gondom, hogy nem jön össze kölcsönös szimpátia, ha megtetszek valakinek nekem nem tetszik meg, aki nekem tetszene neki nem kellek. Mostanában ez van velem sajnos. Én mindig is inkább a minőséget kerestem, mint a mennyiséget, de nem látom, hogy lenne eredménye.
2017. febr. 21. 18:56
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

Nekem pozitívum ha egy férfi válogat, olxan értelemben hogy nem repül rá minden adandó nőre, csak mert puncija van és szexet nem lehet elutasítani.

Számomra ez szánalmas hozzáállás.

Párom is évekig volt egyedül, pedig volt pár lány aki próbálkozott nála. Számomra ez azt üzeni hogy képes uralkodni az ösztönein és nem egy állatnak tekinti magát. Ez mindenképp pozitív.

2017. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem negatívum.
2017. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Mivel jómagam is válogatós vagyok,így nem zavarna.Tudom,milyen helyzet az,amikor érdekelne valaki,de le sem sz..r,aki meg nem kell,az tapad.Nálam is fényévben egyszer adódik olyan,hogy valaki megtetszik úgy igazán,akkor is rácseszek.
2017. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nem fekszik ö. bárkivel,szerintem ez jó dolog.
2017. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
47%

,,Párom is évekig volt egyedül, pedig volt pár lány aki próbálkozott nála. Számomra ez azt üzeni hogy képes uralkodni az ösztönein és nem egy állatnak tekinti magát. Ez mindenképp pozitív."


Ergo tipikus liba vagy, aki a jó pasira vágyott és megkapta.

2017. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
30%

2 szempontból viszont negatívum, de ezekről senki nem írt.

1. Nincs tapasztalata, nem tudja, hogy kell viselkedni párkapcsolatban, aztán majd öntudatra ébred, hogy nem ragad le az elsőnél (már ha összejön), és az ba$zik rá, aki leállt vele.

2. Bejátszik, hogy a válogatás mögött az van, hogy jóval a saját szintje, kategóriája fölött keresgél, azaz nagyobbak az elvárásai a másikkal szemben, mint amit ő maga tud nyújtani.

2017. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!