Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ennyire válogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire válogatós lányok terén?

Figyelt kérdés

15F

van hogy megtetszik egy szép lány és én olyan vagyok hogy mindennek utánajárok facebookon

miket szeret stb...hogy érdemes e vele kezdeni

Elég 1 közös ismerős és én megtalálom a kiszemelt lányt

de amelyik lányokat kiszemeltem eddig mindegyikről az derítettemr ki hogy rengeteget buliznak,piálnak,cigiznek stb. Én pont az ellenkezője vagyok

Nekem már az se mindegy hogy a lány milyen zenét hallgat

Mert napi szinten hallgatok zenét és mellékesen gitározok,tehát az életem nagy részét a zene teszi ki (rocker vagyok)

Rengeteg szempont alapján döntök

haverjaim is sokszor mondják hogy hülye vagyok mert ha bejövök a csajnak akkor is lesz...rom mert mondjuk ribisen öltözködik, cigizik...

Egy lányt most szalasztottam el, de van még egy akivel megismerkednék de vele kockázatosabb mert egyszer elkövettem azt a hibát hogy neten keresztül próbáltam megismerni, főleg mikor volt pasija, néha szoktam látni de nem köszönök neki mert berezelek

ő 17L



2014. máj. 30. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha így folytatod 5 év múlva is ugyanez lesz a helyzet, figyeld meg!
2014. máj. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Paramorefan válasza:
Ne ess kétségbe! Szerintem pont ez az utánanézés fog segíteni! És az értelmesebb lányok nagyra értékelik az értelmesebb fiúkat, mert abból sincs sok. Én szurkolok neked. :)
2014. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!