Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki komoly kapcsolatot keres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki komoly kapcsolatot keres, és csak kevés nő tetszik neki igazán, az miért kapja azt a jelzőt, hogy válogatós?

Figyelt kérdés
Szerintem aki tényleg egy normális párkapcsolatot keres, annak mindenképp kell válogatni, hogy megfeleljen az igényeinek kívül belül. Nem arra gondolok, hogy mindenben tökéletesnek kell lenni, mert a hibák mindig vannak, hanem először meglegyen a külső szimpátia és a belső értéke is meglegyen. Sok ember aki nem bírja ki az egyedüllétet egyből összejön egy olyannal kényszerből, akiben nem látja meg azt az értéket amit keres, ami persze szakítással végződik és ugyanott van.
2013. márc. 8. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért érdekel, hogy mások minek hívnak?
2013. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Válogatsz, hát megkapod, hogy válogatós vagy. Erre azt mondanám, hogy: "Igen, az vagyok. Inkább egyedül, mint olyannal, akivel nem illünk össze."
2013. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

De miért érdekel mások véleménye? Szíved joga, hogy ne alkudj meg bármilyen kapcsolatban.

Én pl. egyáltalán nem örülnék annak, ha úgy lenne velem a partnerem, hogy "mindegy, csak valaki legyen". Ezt azért lehet érezni...

Én nőként sokkal jobban örülnék annak, ha azt érezném, hogy a társam sok száz másik nő közül pont engem választott, mert megfelelek az elképzeléseinek.

2013. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mert válogatós. Én is ilyen vagyok, válogatós. Ez van.

Mert sok olyan pár van, hogy csak a megszokás miatt vannak együtt nem boldogok, nem szabadok. Bár soha nem jönnének olyannal össze akibe semmi vonzót nem találnak, még is olyannal vannak együtt. -Értelek.

Egyébként személyes tapasztalat, hogy válogatva is jól meg lehet szívni, úgy hogy én már bánom a sok válogatást és s ok nőt akit kirostáltam.

2013. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát azért, mert válogatós!

De az nem baj!

2013. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert itt mindenki olyan hülye erkölcscsősz, hogy ők bárkiben elnéznek bármilyen hibát, bárkit meg tudnak változtatni, meg ilyenek. Tojd le őket. Jó dolog válogatósnak lenni. Mert aki itt jártatja a száját, az egész életében virágról virágra száll, mert olyanokkal is összejön, akivel igazából nem passzolnak, de aki megválogatja, az lehet, egész életében boldog lesz.
2013. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"ami persze szakítással végződik és ugyanott van."

De addig is legalább több puncit megdug :-P

2013. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Engem hál istennek már nem érdekel senkinek a véleménye nemrég változtam meg pozitív irányba ezzel kapcsolatban. Csak sajnos negatív értelemben használja a többség, pl "nem kell az a csaj akit mutattam neked? akkor egy válogatós örök szűz szar ember maradsz". :D
2013. márc. 8. 13:16
 9/14 anonim ***** válasza:

"akkor egy válogatós örök szűz szar ember maradsz"


Erre én biztos visszavágtam volna hogy: "Téged sosem tudnálak túlszárnyalni. sz@r emberségből te már profi szinten vagy"


Ilyen looserekkel kár foglalkozni, még leköpni se érdemes őket.

2013. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valamennyire számít a külső is, számít, hogy miről mit gondol, mit mond, hogy viselkedik, és valóban, 10 pasiból hetet elutasítok, kettő esetében meg rövid idő után rájövök, hogy nem passzolunk egymáshoz. Én aláírom, tudom nagyon jól, hogy válogatós vagyok. A válogatós nem egy negatív jelző, ha te nem tekinted annak. Inkább válogatok, minthogy összejöjjek olyannal, akire ráfogom, hogy "egye fene", aztán meg az őrületbe kerget az olyan dolgaival, amikről a legelejétől fogva tudtam, hogy nem bírom majd elviselni.
2013. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!