Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek abban, hogy sokan azért vannak egyedül évek óta, mert nem a szintjüknek megfelelő társat akarnak?

Figyelt kérdés
Teszem azt például, egy pénztáros lány vállalkozó férfit akar párjának, holott neki a hasonlóan "melós" pasik között kellene keresgélnie.Valahogy sokan nincsenek tisztában a szintjükkel, ezért vannak nagyon sokan egyedül. Ez persze igaz a férfiakra is. Sok férfi is egyedül van, mert a nők a férfiak 20%-át akarják csak párjuknak. Azaz az átlag felett keresőket kb. Persze biztos vannak kivételek, de sajnos nagyon kevés. A legtöbben nem akarnak azon a szinten maradni társ ügyben, ahol vannak. Szerintetek is igy van?

2017. febr. 21. 17:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Hááát... érdekes kérdés. Nagyon nem illik ilyet mondani, de ha belegondolunk... :D bár szerintem a 20%-kal is sokat mondtál.
2017. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom miért van a pénzre kiélezve a kérdés, bár én nem tudom milyen lehet melósnak lenni. Lehet, van benne igazság, hogy a mekis fiúra nem úgy néznek a nők, mint potenciális férfira. De szerintem a külső terén vannak nagyon elszállva a nők igényei.
2017. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%
Egyáltalán nem értek vele egyet.
2017. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
Továbbá az sem igaz a kérdésből, hogy sok szingli csaj van.. én egyet sem ismerek. Pasiból van sok szingli, szóval ez ellentmondásban van a kérdéseddel. Ezek szerint a magas igényeik ellenére is tudnak társat találni a nők, akkor miért adnák lejjebb?
2017. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Kreténség. Eleve nincs olyan, hogy szintek. Ez csak ilyen belemagyarázott társadalmi hiedelem. Ismerek egy csomó olyan párt, ahol vagy a nő vagy a férfi sokkal tanultabb racionális értelemben, mégis emberileg tökéletesen kiegészítik egymást.
2017. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
A sógornőm 38 évesen, pont 3 éve ezért nem talál magának senkit. Sajnos, nem üti meg senki a szintet nála. Budapesten él, a bátyja lakásában, a bátyjától kapott autóval, a bátyjától kapott monil eszközökkel és a facebookon édes otthon címszóval teszi fel a bátyja házában készült fotókat. A gáz csak akkor lesz, ha megtalálja a hozzá és elvárásaihoz felérő pasit és majd egyszer ki kell vinnie a valódi édes otthonba, ahonnan jött és majd kerülgetni kell a tyúkszart az udvaron, hozzáragadnak a zsíros kilincsekhez és evőeszközökhöz és hallgatják, h anyuka elviselhetetlen módon gyalázza a férjét és eddigi életét. Megéri képmutatni?
2017. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Kivételesen #5-el teljesen egyetértek, akár én is írhattam volna.
2017. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez a szintezés ebben a formájában nem állja meg a helyét, mert egy "alacsonyabb szintű"-nek is simán lehet "magas szintű" párja vagy ez csak viszonyítás kérdése.

Annyi lehet a dologban, hogy a férfiaknak elsődlegesen a nő külseje a legmeghatározóbb, a nőknek pedig a férfinek a szociális "rangja", és ezért van több teltebb/molettebb, kevésbé vonzó nő, meg visszahúzódó, félénk srác egyedül.

Illetve a szociális kör mindkét nemnél olyan szinten is számít, hogy akik kevesebb embert ismernek (ami a férfiaknál még hátrány is a női vonzalom szemszögéből), azoknak nehezebb a pártalálás, mert kevesebb a "merítés" ahonnan más embereket meg lehetne ismerni.

2017. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
49%
Kicsit azért sántít ez amit itt sokan írnak. Szintek szerintem vannak, csak nem ugyanaz az érték egy nőben mint egy férfiban. Ott van például Zimány Linda és a dúsgazdag de elhízott ex-pasija. Egy szinten voltak? Igen. Mert egy nő értékét a külseje és a fiatalsága határozza meg, a férfit meg egészen mások, többek között a gazdagság is egy érték.
2017. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
előző, részben igazad van. de a jóképűség is nagy érték.
2017. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!