Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden férfi a magasság meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi a magasság meg izom miatt sír, közben a legjobb nőket mindig átlagos magasságú nem kigyúrt férfiakkal lehet látni, nem jól látom?

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 12:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10-es, mert a pasiknak semmit nem számít a popsi meg a pofika.
2017. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

10:

Neked azért nem normális a gondolkodásod, mert szerinted bizonyos dolgok vagy 100%-ig számítanak, vagy 100%-ig nem. Mi lenne ha kicsit árnyaltabban látnád a világot?


Mondjuk:

"Igen, RÉSZBEN számít az is, hogy mennyire vagyok izmos, mennyi időt fordítok a saját egészségemre és a testem szépségére. Nem csak ez számít, de azért erősen megdobja ez is az esélyeim"


Ezt esetleg elismernéd? Fel bírod fogni az agyaddal hogy minden számít? Mindenben érdemes minél jobbnak lenni?

Kedves, normális, tökös, magabiztos, jó dumás, magas, jóképű, izmos, gazdag, stb-stb.

MINÉL TÖBB DOLOGBAN VAGY JÓ, ANNÁL JOBBAK AZ ESÉLYEID. Ha X ember vagy izmok nélkül és úgy jössz be sok csajnak, mert mondjuk jó fej, normális, értelmes, intelligens vagy, akkor ugyanazon X emberként, DE MÁR IZMOSAN, még több csajnak jössz majd be.


Senki nem beszélt arról, ami csak a te fejedben él, hogy kizárólag izommal kell a nőket bevonzani, meg hogy aki izmos, annak 100% hogy más egyéb dolgokban hiányosságai vannak.

2017. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11

De számít, csak a pasik nem is hangoztatják az ellenkezőjét mindenhol...

2017. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A párom kicsivel alacsonyabb, és egyáltalán nem kigyúrt (sőt, van egy pici hasa), mégis imádom, mert megbízható, vicces férfi. Ha ránézek, egy jó erőben lévő hobbit jut róla eszembe (jó értelemben):)


Egyik barátnőm egy 175 magas, kigyúrt sráccal jár, a másik férje izmos (a munkájából aódóan), de neki is van kis hasa. A harmadiknak momentán nincs barátja - bár nem is láttam, hogy lett volna valaha :)

2017. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves 12-es azért, mert nem úgy gondolkodom, mint te, attól még normális gondolkodásom van, maximum nem egyezik a véleményünk egy két dologban. Igen is fontos a külső, én nem állítom azt, hogy teljesen elhanyagolható. De ha tartós jól működő kapcsolatot szeretnél, akkor az nem attól fog jól működni, mert a te hasadon fát lehet vágni olyan kemény vagy, mert épp a legmenőbb telefonod van vagy esetleg egy menő sportautód van. Nyilván ha egy alkalmas kapcsolatot szeretnél esetleg a diszkóban felszedni egy csinos csajt, akkor az ilyen "vadászathoz" nagyon nagy segítség az, hogy kockás a hasad vagy épp egy drága autód van. És az ilyen csaj, akit ilyen módszerekkel tudsz felszedni az még is meddig marad veled? Addig, amíg kockás a hasad és van pénzed. Aztán, ha valamelyik múlóban vagy fogyóban van, akkor az ilyen csaj szépen tovább áll és keres magának egy olyan pasit, akinek szintén kockás hasa van és sok pénze. Arról nem is beszélve, hogy amiket te írtál, hogy helyes, tökös, izmos stb. azzal gyakorlatilag egy olyan férfi ideált állítottál fel, aki nem létezik. Nincs olyan férfi, aki mindenben tökéletes. És nincs olyan nő sem szintén, aki mindenben tökéletes. Az egy dolog, hogy törekszel arra, hogy mindenben jobb legyél. Legyél izmosabb, kedvesebb, okosabb, gazdagabb stb., de még is mihez méred magad? Kinél akarsz jobb lenni? Mindenki tud mindennap jobb lenni saját magánál, ha törekszik arra, hogy odafigyeljen magára annyira, hogy javítson azokon a dolgokon, amiket saját magában rossznak vagy kevésbé elfogadhatónak tart. Arról nem is beszélve, hogy nem fog minden nő egyformán vélekedni rólad. Lehet, az egyiknek nőnek bejön a dumád, a másik nő meg azt mondja, hogy sz@r dumád van. Aztán amíg arra törekszel, hogy „mindenben mindennél jobb legyél” addig mások lekezelik azokat a nőket, akiknek te annyira meg akarsz felelni. Vagy amíg épp a kondiba edzed a hasad, hogy minél keményebb legyen, addig én a kis pocakomon meglovagoltatom azt a lányt, akinek te épp edzed a hasadat. Azt próbálom megértetni az ide írókkal és a kérdezővel is, hogy nekem mindig is szép és jó barátnőim voltak. És nincs se pénzem, se kocsim, és nem kockás a hasam. Ennek ellenére még is sok barátnőm volt és a környezetem elmondása szerint mindig is csinos és szép barátnőim voltak. Tehát igen is lehet szép és dögös csajokat szerezni úgy, hogy nincs kocsid, nem vagy gazdag és nincs kigyúrt tested sem. És nem kell azon agyalni mindennap mikor felkelsz, hogy milyen csoda turmixot igyál, hogy kockás hasad legyen vagy, hogy épp melyik autót vedd meg a szalonból csak azért, hogy téged észre vegyenek a csajok. Aki tud csajozni, annak jut nő, aki nem tud az meg nem sokra megy a kockás hasával vagy épp a sok pénzél. A haveri körömben mindenkinek van kocsija nem is akármilyen, sőt az öt legjobb haverom közül 4 jól menő vállalkozó. Ennek ellenére nekem jut barátnő, nekik nem igazán. Majd ha kigyúrod magad és mindenben olyan tökös leszel és nem jut barátnő, akkor jusson az eszedbe, hogy talán jobban jártál volna, ha magadat adod és nem mindenáron azon görcsölsz, hogy jobb legyél mindenben.
2017. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!