Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a véleményetek a molettebb de szép arcú nőkről nőkről?

Figyelt kérdés
175cmvagyok 84kg az arcomat szépnek tartják. Nincs túl széles csípőm meg nagy hátsóm,tehát úgy eloszlik rajtam ez a súly.
2017. febr. 22. 16:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A belinkelt képen lévő középső nő egyáltalán nem molett!


Amúgy a kérdésedre nem lehet mit mondani, ízlések és pofonok. Vannak olyan férfiak, akiknek csak a vékony, törékeny csajok tetszenek, nekik te már dagadt leszel. Olyanok is vannak, akik meg még a nálad is kerekebb csajokra buknak. És persze a kettő között ezernyi változat is van, az sem biztos, hogy valakinek ez prioritás, és egyaránt tudna tetszeni neki egy 150 centis vékony csaj, meg egy 184 centis molett is.

2017. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Fogyni kéne, aztán lehetne témázgatni...


Konkrétan soha nem voltam olyan nővel még, aki több kiló volt, mint ahány cm mínusz 100.

Ezt remélem értitek. Szóval nálam már az is fura, ha egy nő 160 cm és több mint 60 kg, 175 cm és több mint 75 kg, stb...


Már az is átlagos alkat felett van. Egyszerűen csak nem jön be

2017. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A testmagasság minusz száz az nem az átlagos felett van, hanem az az átlagos. Sőt, izomzat szempontjából egy aktívan sportoló nő akin ránézésre egy deka zsír sincs, könnyen lehet 165 cm és 68 kg.

Én heti háromszor edzek, nem zabálok de nem is diétázok és 162 cm mellé vagyok kb 68 kg. Ránézésre nem vagyok túlsúlyos.

Kérdező, nőként szerintem ez nem gáz, de te is tudod, hogy minden férfinek más tetszik...

2017. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Van akinek tetszik, van, akinek nem. Na de te izmos vagy, hogy 175 cm-84 kg mellett így nézel ki? :)

Mert ha ugyanez a paraméter, csak zsírral, akkor sokkal inkább lóg a hájad.

2017. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ide az összessel!
2017. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

13:

Világos. Csak a lakosság egészségyi állapotát elnézve 10-ből 9 nő (vagy általában ember), aki több kiló mint ahány cm mínusz 100, az nem a testén lévő izomtömegtől több, hanem a hájtól.


A húgom is 173 cm és 76 kg, vaskosabb alkat, aki lófszt nem sportol. De mondom, ugyanezt látom a legtöbb lánynál is, akár akikkel ismerkedem, akár ismerősöknél, akár látásból. Hidd el, hogyha egy lány sportos, jól kinéző, szemnek vonzó alkatú, akkor egy férfi sem küldi el azért, mert több kiló, mint ahány cm mínusz 100



---


Ez a "van akinek tetszik, van akinek nem" és "minden férfinak más jön be", meg akkora kamu, hogy mindjárt rám is rám szakad az ég hogy olvasom, nem csak rátok akik mondtátok

2017. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Körömcsiga ***** válasza:
Én szeretem, ha egy nőn van mit fogni, de a kép alapján amit linkeltél azt kell mondanom, hogy egy igazi nő vagy, akinek az önbecsülését rontja a sok gebe nős reklám.
2017. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

16. Akkor írd be google-ba, hogy fat fetish. Jó szórakozást. :)


Nem hiszem, hogy te még nem láttál túlsúlyos nőt jó pasival, boldog kapcsolatban. :)

2017. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Bocs, de tényleg kb.: helyes az arca, de van rajta (pici/jelentős/túl sok) felesleg.

Az, hogy én mit gondolok, nem lényeges, egy arc szépségét télen sokkal könnyebb észrevenni a molettség mögött, mint nyáron...

2017. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem, mint férfinak az a kellemes, ha nőnek nem csúnya az arca, van melle és a bimbó nem lefelé néz, és van dereka.

A határok ninccsenek kőbe vésve, mint az alaptörvény.

Minthogy mell-fetisista vagyok, a molett nők vonzanak, ha nem csak a fenekük nagy. Jók a tapsztalatsim: vidámabbak, kedvesebbek, hálásabbak, nyitottabbak és felszabadultabbak az ágyban, és egyébként a párnák mindenütt jelen vannak, ami nagyon is élvezetes.

Szóval, molett nők, gyertek!

2017. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!