Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet egy molettebb...

Miért nem lehet egy molettebb szep arcu lanynak normalis baratja?

Figyelt kérdés
Miert van az,hogy csak a hajszalvekony lanyoknak van baratjuk?Minden nap azt hallgatom,hogy jonnek oda a baratnoim hogy uristen most ez akar vele ossze jonni meg amaz.En orulnek neki ha egy valaki akarna osszejonni velem,es szeressen.Lefogyni keptelen vagyok,ezt orokoltem.Mar nagyon elegem van,nem birom ezt tovabb fojtatni,ha elmondom a banatom a baratnoimnek csak azt vagjak ra hogy nezzek rajuk hogy ok milyen ""dagadtak"" meg hogy mennyire gyonyoru vagyok,de tudom hogy rohadtul nem.(?)

2014. szept. 24. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány cm kg vagy? Csak kíváncsiság...
2014. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg simán lehetne normális pasid, de a dolog úgy működik, hogy a normális lányok közül a vékonyabbak kelnek el előbb. Ha sok a vékony és normális lány, az esélyeid rosszabbak. Egyszer csak sikerül majd, mozogj sok társaságban, keress jó hobbit, ahol pasik is vannak...
2014. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Be vagy te rúgva? Jártál már az utcán? Nekik van először. Csak nézd meg, milyen párok járkálnak odakint. Figyeld az életkort is, ki mikor van gyerekkel stb.
2014. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is "hajszalvékony" vagyok de én nem tapasztaltam ezt talán azért mert nem vihogok meg nem hordok nagyon kihívó ruhákat és pont ezért nem helytálló a gondolatmenet szerintem inkább személyiségtől függ hogy hogyan viszonyulnak hozzád mint alkattól...
2014. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Helo.


Nekem jobban tetszenek a kicsit vastagabb lányok mint a vékonyak, szóval ne keseredj el. Persze nálam is van egy határ, de ha molettebbet írtál akkor biztos nem lehetsz vészes. Figyelj... Ha megkérnélek küldenél magadról képet?

2014. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1. Erre most nem szeretnék válaszolni,neharagudj.

2.Köszi a választ:)

3.Nem értelek:o

4.Nem pont rád céloztam.:D

5.irok privbe!

2014. szept. 24. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is volt már kicsit vastagabb barátnőm. Valami egyszerűen megfogott benne. Az amolyan első látásra szerelem volt. Azóta ismerkedtem vékony lánnyal is, de ha megöleltem úgy éreztem, mintha a vékony nyári takaró lenne a karjaimban. Küldesz képet?
2014. okt. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!