Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés

[link]


Kedves férfiak, nők!

Egyetértetek ezzel az írománnyal?

Ha igen, akkor miért nem ilyen minden férfi?

Miért van annyi magányos ember?


2017. febr. 24. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
jelen:) bar nem vagyok szőrös tipus:)) 33f
2017. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezzel teheti magával a legrosszabbat az ember, hogy ilyen hülyeségeket olvas és ideologizál olyan baromságokat, amiket ha megkapna, akkor sem venné észre az ember, mert alap tulajdonságoknak tekinti.


Drága kérdező, azt ne fejesd el, hogy ez mind szép és jó, ha nincs kémia. Ha van kémia, akkor mind1 hogy milyen az egyén szélsőséges értelemben, mert igazodik az ember.

2017. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok durván szőrös de nagyjából ezeknek felelek meg és egyet is értek vele. Ebből nem következik az, hogy mindenkinek ilyennek kell lennie. Azért van annyi magányos ember, mert mindkét nem rosszul válogat. Általában olyat akinek ő maga nem kell.

30/f

2017. febr. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy nagyon fiatal, őszinte nő vallomását olvastuk. Arról nem szólt, hogy azért a férfi legyen jóképű, pedig minden szövegközi képen férfimanökenek látszanak. Okosságról sem esik szó...

Azt hiszem, itt van a kutya elásva: ha a férfi szép arcú, magas, erős és ügyes, akkor elég, ha kedves a nőhöz.

Hát, ezt eddig is tudtuk.

2017. febr. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!