Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Sminkkel mindenki szebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Sminkkel mindenki szebb, kivéve, ha igénytelen a smink. " - Egyetértetek-e ezzel az állítással?

Figyelt kérdés

Egy válaszban olvastam ezt.

Nos, lehet, hogy van aki tényleg szebb sminkkel, de szerintem egyáltalán nem mindenki.


2015. szept. 12. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem értek egyet, smink nélkül általában szebb az ember..
2015. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%

Sokat segít a smink.Kiemeli a szépet, elfedi a csúnyát.

Ez igazságtalan is a férfiakkal szemben, és akkor jönnek azzal, hogy több a jól kinéző lány, mint fiú.

Erre meg mondják azt, hogy a fiúknak meg ott van a borosta.Igen ám, de a borosta az a férfi Természetes szépsége.

2015. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Én egyáltalán nem értek egyet. Nem sminkelek, pont azért, mert nem érzem magam szebbnek tőle. És nem a smink lett rossz, mert többször is próbáltam, kifestettem én magam, kifestettek sminkesek (amatőrtől a profiig), nagyon sokféleképpen, de egyszerűen sosem tetszett. Nem érzem úgy jól magam.
2015. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

első, hülyeség. amit te smink nélküliségnek hiszel, az simán smink sok esetben...


és smink és smink közt is van különbség, nem mindegy, hogy egy hétköznapi, vagy címlapfotózásra készült... lesz közte némi különbség.

2015. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek vele. Bár én nem szoktam magam sminkelni, mert nem értek hozzá. De azt is gondolom, hogy aki szép, az smink nélkül is szép. Aki pedig átlagos, abból könnyen lehet sminkkel szebbet varázsolni.
2015. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
1: Szerintem is általában így van.
2015. szept. 12. 20:03
 7/18 A kérdező kommentje:
4: Szerintem jobban tudja ő, hogy ő mit látott, mint te.
2015. szept. 12. 20:05
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem értek egyet, én pl. nem leszek szebb smink nélkül. Egyedül ott tartom indokoltnak a sminket, ahol pl. ez egyben színpadi kellék is, de hétköznapokra a legtöbb nőnek teljesen fölösleges.
2015. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elírtam, szóval nem leszek sminkkel... :))
2015. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Le fognak pontozni, de az előző válaszok elég álszentek. Ha sminkkel és smink nélkül lépek ki az utcára, akkor jelentős számbeli különbség van abban, hogy hány férfi méreget végig. A smink direkt arra szolgál, hogy a szexuális jegyekrt kiemelje.

Dúsabb, vérbő, puha ajkak látszata= rúzs

Nagyobb szemek= spirál

Tiszta, egészséges bőr= alapozó

Persze vannak olyan emberek, akik szebbek amin nélkül, de ezek a kisebbséget képezik.

2015. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!