Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek amíg nem szedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek amíg nem szedem össze magamat, addig ne próbálkozzak társkereséssel?

Figyelt kérdés
Jóképű, de rendkívül vékony és alacsony egyetemista pasi vagyok. Az utóbbi időben úgy is fogytam pár kilót, hogy alapból nem voltam sosem 60, így elég levertnek érzem magamat. Viszont szívesen "elviselnék" már egy barátnőt magam mellett, de tartok attól, hogy a jelenlegi állapotomban csak kiröhögtetném magamat. De amíg összeszedem magamat a konditeremben (a karrierről nem is beszélve, de az megint egy másik történet) és lesz egy vállalható formám (ha egyáltalán sikerül elérni), az is legalább fél év. Úgy érzem, hogy pörögnek a hónapok és ahogy egyre idősebb leszek úgy lesz egyre kevesebb esélyem valaha is egy csajra.

2017. febr. 24. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Foreveralone
2017. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csináld egyszerre a kettőt.
2017. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Eddig volt már barâtnőd valaha?
2017. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Átlag alatti fejem van valamivel, jó formában vagyok, átlagos magassággal. A korombeli fiataloknál többet keresek. Soha nem volt barátnőm. Röviden, nekem meg van minden amit te még csak most akarsz, neked meg az ami nekem nincs. A probléma nem itt lesz nálad. Inkább próbálkozz! Ha meg sem próbálod az esélyed közel a nullával egyenlővé válik. Esélyt akarsz? Tegyél érte! Fejleszd a kommunikációs készséged, a gondolkozásod!
2017. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"..lesz egy vállalható formám (ha egyáltalán sikerül elérni), az is legalább fél év. "

Optimista vagy,de ez nem úgy működik, hogy te majd megmondod,mikor lesz jó formád (fél év biztos hogy kevés).. ha javasolhatom, ne úgy gondolkodj,hogy ha majd ezt meg azt elérted,akkor lesz valakid,mert nem ettől függ.. persze,ettől még adj magadra, az igényesség,ápoltság szinte nélkülözhetetlen :)

2017. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#3: Még nem volt.

#5: Igen, optimista vagyok ami talán pont az elkeseredettségem és türelmetlenségem miatt van. De muszáj, hogy türelmes legyek. Elkezdhetnék ismerkedni, de teljesen feleslegesnek látom, amíg 52 kg a súlyom. Ebben a formában kész öngyilkosság lenne a részemről. Ezért is szeretném sürgetni a magam megváltoztatását, de az viszont időbe telik, másrészt ebben a korban már az idő a legnagyobb ellenségem.

2017. febr. 24. 19:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalatokat szerzel, így is lesz idővel némi sikerélményed + megtanulsz a külsődtől függetlenül ismerkedni (a külső ugye múlandó, a tapasztalatokat viszont nem lehet elvenni tőled)
2017. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik :)

Haverom is valami 60kg vasággyal és van felesége.


Én kb átlagos vagyok és mégsincs barátnőm... Szal.... Próbálkozz!

2017. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak a fejed a lényeg. Még a törpe ismerőseimnek is vannak nőügyei. Nekem szinte semmi, pedig jó alkatom van.
2017. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy 30 kilós, kapafogú, nyeszlett szakmunkás lányt biztos találnál.
2017. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!