Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lemondtam végleg a nőkről!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondtam végleg a nőkről! Feladtam! Most már le@rom kategóriába vagyok a társkereséssel! Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Azért mindennek van határa!Tényleg csak a külső számít minden nőnek.Milyen magas vagy,az érettebbeknek meg az,hogy:milyen lakásod van,kocsid,vállalkozásod.


Most már le@arom.



2016. dec. 24. 20:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
Alapítunk egy klubot?
2016. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Lazy Lover ***** válasza:
29%
Detto ! Nem ér annyit az egész
2016. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Krukutyán Levente ***** válasza:
80%
Messze nem minden nő ilyen. Az hogy csak ilyenekkel hoz össze a sors a saját ízlésed vissza tükröződése vagy csak szimplán nem vagy túl szerencsés.
2016. dec. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%

A pozitív kisugárzást azért mondják, mert ez az egyik meséjük, amivel a férfiakat akarják hülyíteni, s sok férfi be is veszi ezt a mesét. Az is csak egy jó duma a nőktől, hogy nekik igen is a belső, meg a humorérzék számít, meg, hogy a pasi értelmes legyen. Hidd el, ha buta vagy, de nagyon helyes arcú vagy, akkor minden nőt megba..zhatsz a világon. Ha meg intelligens vagy, meg kedves, aranyos, őszinte, tisztelettudó és becsületes, meg ronda, akkor a ronda arcod miatt vagy szüzen halsz meg, vagy fizethetsz prostiknak.


A nők a saját mentségükre, a saját érdekükben hazudgálnak mindenfélét nekünk a jó belsőről, stb-ről. De ez csak mese. :) Ne hidd el amiket mondanak, ne hagyd, hogy hülyének nézhessenek és átbasszanak a mesével a jó belsőről. A nők szarnak a jó belsődre, ha ocsmány az arcod nekik. Ha meg nagyon helyes vagy, akkor mennek veled 5 perc alatt a disco wc-jébe, hogy ba..zhasd őket. :D

2016. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A legrosszabb ***** válasza:
20%

Minden nőnek számít! Ne aggódj, nem csak az elkeseredett férfitársaink vallják ezt, hanem azok is, akik sikeres férfiként megtanulták ezt elfogadni. :D


Magasság (minimum 185 centi), sikeresség (minimum középvezetői pozíció és egy halom kiváló sporteredmény), egzisztencia (ház, menő autó, nyaraló), utazás-nyaralás (síelés, óceánpart stb.), minimum négy diploma, minimum az összes költő születési dátumát ismerd és egyben AutoCAD-ben tervezz egy időben egy komplett grófi kastélyt, miközben a snowboardoddal triplaszaltót ugratsz valamelyik burzsuj alpi síparadicsomban, et cetera, et cetera, et cetera.


Nálam az alábbi kérdés alatt szereplő #16-os hozzászóló vágta ki full a biztosítékot:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Undorodom a nőktől! Alattomos, felszínes, kétszínű lények.

2016. dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

4#. Van igazság benne,amit mondasz! A válaszod első felével egyetértek többé-kevésbé csak egy pár kiegészítéssel!


1.Hiába vagy jóképű azt is ba@hatod!! Jómagamat, sokan "jóképűnek" mondanak, de sutba dobhatom a pofámat a magasságom miatt!A nők keresztül néznek rajtam,nem tekintenek partnernek,komoly partnernek,férfinek!


E-nélkül meg csak pajkos baba vagyok!


Inkább lennék Qasimodo pofájú,de 15cm-el magasabb! Jobban járnék az biztos!


A nők logikája szerint:


1.Először is a férfi legyen magas,hogy labdába rúghasson!Min:180cm vagy ez felett...


2.Jól öltözött,kisportolt,magabiztos,férfias.


Végül is ennyi!


Majd később érdekből,a megcsalt,szétdugott nyomorgó 1-2 gyerekes nőknek az kell,hogy legyen jó lakásod,pénzed,egzisztenciád. Ha ezek megvannak, akkor már mehetsz bátran fejőstehénnek,akár 160cm-el is,az már másodlagos lesz számukra.

2016. dec. 24. 20:44
 7/21 anonim ***** válasza:
29%
Fel a fejjel haver, minden oké lesz ha nem adod fel. De akkor ne add fel!
2016. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%
Én is le.om nőként a férfiakat. Nem érdekel. Mind gerinctelen di.nó!!
2016. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
Rendelj házhoz egy luxusk**úrvát
2016. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem is jobb, ha feladjátok. Legalább a nők is megszabadulnak tőletek.


Szép estét, boldog karácsonyt :)

2016. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!