Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan fiú köztetek, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú köztetek, aki egy nagyon szép lánynál akkor sem merne kezdeményezni, ha ő finom, de egyértelmű jeleket adna, hogy bejöttök neki?

Figyelt kérdés
Olyan esetre gondolok, amikor a fiú nem érzi egy súlycsoportban magát a lánnyal.
2017. febr. 24. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Mit jelent nálad a finom,egyértelmű jel attól függ.Ezt kéne tisztázni.
2017. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
En pont ilyen voltam regen. Volt egy ilyen lehetosegem azt hiszem egesz hatralevo eletemben banni fogom. Mostmar biztos hogy kezdemenyeznek ha egyertelmu jeleket adni
2017. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A legrosszabb ***** válasza:
51%
Mivel racionálisan meg vagyok győződve a külsőm állapotáról, egyértelmű kezdeményezésre sem reagálnék, mert szopatásnak, átverésnek venném.
2017. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Átverés az ilyen. A csajnak kell valami..haszon.
2017. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Miért lenne átverés? Jó, biztos vannak, akik szeretnek játszani a pasikkal, de ennyire kizártnak látjátok, hogy mégis vonzónak lásson egy szerintetek nálatok jobb kategóriás nő?
2017. febr. 24. 21:28
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt egyszer egy ilyen esetem, bár a másik oldalról (legalább is egy ember volt, aki bevallotta). Az egyik fiúbarátom nem mert kezdeményezni, mert túl jónak gondolt. Szerintem érdemes minden lehetőséget megragadni és megpróbálni, semmit nem veszítesz ha elhívod és max nemet mond a kiszemelted.

-23/L-

2017. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A legrosszabb ***** válasza:
29%
#5: Ennyire. Engem kizárólag akkor keresett meg csaj/lány/nő, ha a házit kellett megcsinálni, ha a munkahelyen kellett valamiben segíteni, ha a vállaimon akarta kisírni magát a BMW-s deltamatyi expasika miatt. Átverésre épül az egész életetek. Ebből táplálkoztok. Csak mert nem lett belőlem George Clonney-, Leonardo DiCaprio-, Brad Pitt-hasonmás.
2017. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A legrosszabb ***** válasza:
Jav.: George Clooney*
2017. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vagyok! Volt olyan, hogy a kollégám jelezte, hogy gyakorlatilag csak oda kellett volna hajolnom és lekapott volna szó nélkül a lány. Érdekes, mert én ebből főszereplőként semmit sem vettem észre.
2017. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem,mert az hogy számodra finom,de egyértelmű nőként,attól ezt egyáltalán nem biztos,hogy neki is úgy jön le...


Egyébként meg szintén ugyanazt tudom említeni,engem is csak akkor keresnek a nők,ha kell nekik valamilyen segítség esetleg,egyébként pedig sz*rnak a fejemre magasról...

Szóval van alapja annak,amit előttem is írtak már. :)

2017. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!