Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, van olyan aki beérné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van olyan aki beérné egy átlagos lánnyal, aki több mindenre képes/hajlandó mint egy átlagon felüli, gyönyörű lánnyal, aki lusta?

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 16:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%
Ó, úgy bírom ezeket a sarkított sablonszövegeket, mintha kizárólag a "szép lány - csúf belső", illetve "átlagos lány - értékes belső" kombinációk léteznének. Csak azt nem értem, az ilyen kérdéseket kiíró nők mire akarnak ezzel kilyukadni. Netán a náluk szebb, sikeresebb, népszerűbb lányokra irigykednek, ahelyett, hogy ők is megpróbálnák felhívni magukra a férfiak figyelmét? Mert annyira butaság azt elhinni, hogy a gyönyörű lányok csak rosszak lehetnek emberileg, és hogy az átlagos külsejű lányok éppen az átlagos külsejük miatt lennének "értékesebbek" emberileg, és alkalmasabbak a párkapcsolatra. Én sokkal több átlagos külsejű lányban csalódtam már, mint szebben, s mindezt úgy, hogy pl. párkapcsolatra az átlagos lányokhoz próbáltam közeledni. Nekem az ilyen kérdések mindig a kisebbrendűségi komplexust, az irigykedést és a frusztráltságot juttatják az eszembe, amivel az átlagos külsejű, de sikertelen nők próbálják megideologizálni a szebb nők sikerességét, és leköpködni azokat, akik náluk esetleg szebbek, mert hát ugye a szebb nők eleve csak romlottak, kihasználósak, önzők stb. lehetnek, bezzeg az átlagosabb külsejű nőkkel minden férfi megüti a főnyereményt. Hát jelzem, hogy nem feltétlenül, mert az átlagos csajok között is rengeteg az emberileg romlott, bunkó, önző, törtető, pofátlan.
2017. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a kérdező jobb, ha beéri a bal kezével és elfelejti a csajozást. Ilyen gondolkodásmóddal nem fog összejönni, még egy általad az átlagos kategóriába sorolt lánynak is kevés lennél szellemileg.
2017. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Jajj... Gyönyörű meg átlagos. Mindenkinek más tetszik, nekem pl. bejön a szélesebb csípő. Akinek meg széles csípője van, az meg ugye már nem is lehet olyan nagyon gyönyörű... :D


Mindenkiben van lustaság és mindenkit lehet motiválni valahogy.

Igen, biztosan van akinek Te is tetszel.

2017. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon közkedvelt butus kérdések itt. "Miért nem kellek, miért ilyen felszínesek ezek a csúnya lányok, a normális pasik miért nincs párjuk, miért nem kellenek még az átlagos lányoknak sem, és miért hordják fennt az orrukat,mi lehet a baj velelem".

Elkeseredett semmit érő kérdések, nem hiszem el hogy nem ér el odáig az eszetek, hogy ne ilyen felszínes nézzétek. Mindenkinek más tetszik, nincs olyan hogy csúnya,ronda. Valakinek mindenki tetszik, max neked nem.Lehet helyesnek mondott pasinak nem szépnek mondott bnője legyen.De hát kinek mi jön be.Mi a normális? UGyan az, kinek mi.Beérnéd e az átlagasossal, a gyönyörű helyett. Ki dönti el ki micsoda. Nem igaz hogy nem unjátok.

2017. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki gyönyörű, még nem biztos, hogy lusta. Egy átlagos lány is lehet lusta. Nem a külsőség határozza meg a lustaságot.

Idegesítő, hogy sokan azt gondolják, hogy a szépek semmit se csinálnak, az átlagosak meg megváltják a világot.


Nyilván számít a belső, de azt nem a külső fogja meghatározni (persze mint mindenhol, itt is vannak kivételek).

2017. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bármilyen nővel beérném, csak bejönnénk végre kölcsönösen egymásnak...
2017. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
36%
Szép csajok közt is vannak okosak és szorgalmasak és csúnyák vagy átlagosok közt is lusták és buták,mint a tök.Ez a "ne legyen kövér" a kedvencem :DDDDD Szerintem 10 pasiból aki ilyet leír,ott kb a 60-70% vagy szintén gurul vagy olyan csirketestű,vagy átlagos,de löttyedt.És még nekünk,nőknek van egekben az igényeink!Persze,először nézzetek magatokba inkább :DDDD
2017. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem eddig általában az átlagos kinézetű lányok tetszettek, akik természetesek.
2017. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Persze. :)
2017. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

valami miatt ez a poszt nekem azt sugallja, hogy a lány a szexben lenne bevállalós, de nem főz, mosogat, takarít, nincsen állása, stb.


Hát, tapasztalataim szerint nem túl nehéz olyan csajt találni, aki egy koktélért már mélytorokra vesz.


De egy olyan lány igazi ritkaság, aki képes lenne egy meleg otthont teremteni, aki házias lenne, és nem egész nap a fácsén lógna.


Szóval kérdező - ha úgy értetted a kérdést, mint ahogyan leírtam - akkor a válasz az, hogy nem, én nem keresek hosszabb távra ilyen lányt. Pár hónap együttélés után egy csomó más dolog is felmerül egy kapcsolatban, int a bevállalós szex.

2017. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!