Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelem: más is volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem: más is volt már úgy, hogy eddig akárhányszor volt szerelmes, nem lett belőle soha semmi? Mikor volt áttörés? Jött valamikor?

Figyelt kérdés

Pl. ha valaki eddig többször érezte már az erősebb szerelmet, de ezekből egyik sem volt kölcsönös. (Pedig normális ember, normális személyiséggel)

Vannak is lányok/fiúk körülötte, de akiknél megvan a szikra és tényleg vágyna rá, annál nem viszonzott a dolog. Mi lehet az oka, hogy az ilyen mindig plátói marad?



2017. febr. 10. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A jó emberekkel sűrűn megesik! Túl kell rajta lépni. Majd jön az " áttörés " nyugodj meg.
2017. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Akikbe eddig szerelmes voltam, azokkal jártam is. Ne parázz ezen, túl rövid az élet ahhoz, hogy ilyen jelentéktelen dolgokon rugózz. Fejtsd meg a lét értelmét, hogy mit keresel itt, mit akarsz. Nem hinném, hogy a szerelem a legfőbb célod az életben.
2017. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam mindig ez van. 31 vagyok, és sosem volt viszonzott, így nem is volt senkim. Még vágyok barátnőre, de, aki bejön annak mindig van csávója valahogy, mindegy, hogy mikor és hol találkozok ilyen lánnyal, ha megtetszik tuti, hogy foglalt, és már eleve bukott ügy. Ráadásul így, hogy soha senki nem viszonozta, még akkor sem, ha szingli volt... lassan ott tartok, hogy inkább hagyom a francba. Vannak, akik csak szemlélhetik a dolgokat (pedig nem vagyok ronda, csak alacsony).
2017. febr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze. Akkor jött az áttörés, amikor tudatosan eldöntöttem, hogy sz@rok én a párkapcsolatra.
2017. febr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindig így van nálam. mondjuk én nem tartom magam normálisnak, de ettől független mindig így van :D
2017. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!