Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy jönnek létre a kitartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jönnek létre a kitartott kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Hogy nézzen ki egy nő (akár képpel is) ?

Mik az elvárások az ilyen nők felé?

Hol és hogyan találnak olyan férfit maguknak aki csupán a társaságukért fizet?

Miért jó ez a férfiaknak?



2017. febr. 26. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Volt egy ehhez hasonló esetem. Első találkozás, csak a problémái megbeszélése, megoldási lehetőségek végett volt.

Az általam ajánlott dolgok nem jöttek be neki. Később kisegítettem, hogy csekkeket be tudja fizetni. Egy nála történt találkozáskor, mivel nekem nagyon tetszett, bepróbálkoztam és ő nem tiltakozott. Végül is tartott, vagy három évig. Nem nagy összegekkel, de kisegítettem, hogy ne legyenek gondjai.

2017. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
JAAAJ
2017. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként akár facebookon is találhatsz egy egy IT-s vagy más zsenipalántát akinek még nem volt nője és jó melója van és mindent megadna egy barátnőért...


Persze nekem sem volt még nőm és rám akart tolakodni egy ilyen csaj de leráztam :)) Még keresgélek olyat egyelőre akinek nem a pénzért kellek.

2017. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A nőnek van pinája a pasinak meg nincs.

Utóbbinak meg szüksége van a szexre hát így.

2017. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy befolyásolható,papucs srác.Voltam hasonló kapcsolatba,ahol a lánynak ez volt a célja,csak közzeltem vele a véleményem és nem éppen úriember módom,de a butuska fel is fogta kivételesen :D
2017. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Marha egyszerű. Egy szebb nő ha eléri a nemileg kifejlett kort észreveszi ,hogy a pin@jának komoly piaci értéke van,igen sok pasi megadna érte sok pénzt is.Persze kitanulja az összes női trükköt, optikai tuningot, ,behízelgést és jó formában tartja magát. Hivatalosan nem akar kurv ának állni mert az neki is kínos,hanem szépen elkezd olyan körökbe járni ahol sok a pénzes pasi és azok közül válogat csak, a csóróbb vagy középosztálybeli férfiakat messze elkerüli,lekoptatja.


Ehhez persze kell a felvevőpiac is, szóval egy olyan pali akinek pénze mint a pelyva de érzelmi intelligenciája nem sok van, sekélyesek, szóval valójában csak egy első osztályúnak kinéző dísztárgyat akar egy trófeát akit rendszeresen dughat is,és ezért persze fizet,de hiszen ezt szokta meg egész életében, hogy fizetnie kell a minőségi javakért ,de van miből. Nem is vágyik másra, az okos beszélgetéseket jó társaságot őszinteséget a haveri körben kiéli,vagy igénye sincs rá.


Aztán ez a szegényebb körökben is fellelhető ahol már kb a sörért-cigiért copok kategória az alja a dolognak, de eltartót igen sok elvált gyerekes anyuka is keresgél aki tudja hogy a fent említett milliomost már elbukta vagy soha nem is volt olyan top kategóriás hogy esélyes lett volna ,de azért ha jó karban van akkor megcsíphet egy átlagfizetéses szorgalmas készséges balekot aki felneveli a más gyerekét és őt is kisegíti.

2017. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2017. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!