Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 felett tényleg vége a dalnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 felett tényleg vége a dalnak?

Figyelt kérdés

35 voltam, mikor egyedül maradtam.


Azóta azt látom, hogy mindenkinek vagy családja van (az másik kérdés, hogy ez mennyire jött be neki), vagy már teljesen lemondott róla, hogy párt találjon, tele van sérelmekkel, prekoncepciókkal a másik nemet illetően, így aztán jobb híján eltemetkezik a munkában, esetleg valami hobbiban.


2017. febr. 26. 10:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy férfi vagy, vagy nő, de csak részben adok Neked igazat.

Az,hogy ebben a korban valaki vagy házasságban/kapcsolatban él, vagy már túl van sajnos ezen, csalódásokat megélve, így van.


De mindenki vágyik társra, ezért ha óvatosabban is, de csak megpróbál ismerkedni. Az,hogy ez hol, és milyen módon történjen sajnos a nehézség, mert ebben a korban már nem járunk bulikba,a barátok/barátnők is kapcsolatban állnak.A netes társkeresés pedig sokaknak csalódás.

De azért nem záródik be semmi, keresni kell a lehetőségeket!

2017. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Költőnő? ***** válasza:
77%
Uramisten, dehogy. Tény és való, hogy ilyenkor már nehezebb, kevésbé nyitottak az emberek, stb. Dehát különböző programokra kell járni, többen vannak így, lehet találkozni normális egyedülálló 30assal, csak nyitottnak kell lenni és nem kell rágörcsölni.
2017. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne temesd már magad! Én is 30 fölött vagyok, 2 éve váltam és jó, hogy egyesek tényleg már foglaltak, de egy csomó más ember meg olyan, mint mi. Legalábbis én már találkoztam több olyannal, aki még soha nem is alapított családot, vagy aki már elvált, szakított (gyerekkel, vagy anélkül).

Na, szóval nem tudom miért gondolod ezt, vidéki vagy talán? De még egy konzervatívabb környezetben sem szabad így gondolkodni. Elköltözöl, vagy elmész ismerkedni messzebbre és lám, kitárult a világ!

2017. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van vége! Én 40 felett most komponálok újat. Bár az nem törvényszerű, hogy sláger lesz belőle. :)
2017. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Alapjában véve pont úgy érzem, hogy nem én temetem magam.


Meggyászoltam az előző kapcsolatom majd utána úgy vetettem magam az életbe, hogy mi lehet gond, minden téren rendezett körülmények között élek, megengedhetem, hogy eljárjak programokra, hogy kimozduljak otthonról, utazzak, vagy bármit megtegyek, amihez kedvem van, gyorsan fogok találni valakit ezekben a közegekben, aki ugyanabban a cipőben jár, mint én.


Viszont mostanában kezdek rádöbbenni, hogy a világ csak nekem nyílt ki, az emberek nagy része ahogy mondjátok eltemette már magát, már beletörődött, hogy párt találni nem egyszerű, már elege van az emberi játszmákból, így aztán bezárkóznak, élik csendesen az életüket otthon egyedül.

2017. febr. 26. 10:52
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Látod, az előző vélemények nem erre utalnak!
2017. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Másik gond az egészségügyi nyavalyák, ami 40 fölött rohamosan növekszik. Addig akár vasszöget is ehet az ember lávával, de ha borul az egészség, akkor semmi motiváció a párkereséshez.
2017. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Van egy rakás társkereső oldal. a hatókört ki kell ezzel terjeszteni.Bármikor lehet ott találni 35 körüli függetleneket ,bár az igaz hogy sokuknál már ott figyel 1 -2 gyerek is. Ezt el kell fogadni,vagy a kis létszámú gyerektelenekre hajtani de azoknál meg sorban állás van már.
2017. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a világ szépen menetel a végbe. A nyugati - civilizált - népek szépen elfogynak és majd teleszülik Európát az újoncok akik a határon állnak lesben. Talán a távol-keletiek megússzák a nagy létszám miatt. A kulturát el lehet felejteni, sajnos.


Utolsó generáció vagyunk akik még láthatták a világot. Talán még lesz pár hibrid, de évszázad múlva már nem lesz ilyen. Még az idősebb haverok nagyrésze is magányos (nem kockák, nem programozók) és nagyon sok az olyan aki már most kijelentette, hogy nem is lesz semmi, mert egész egyszerűen nem megy. És én is átérzem ezt.


Ellenben Kolompár Roland aki kibukott kilencedik elején, vidáman posztolja a 4.gyerekét a putri közepén egy "hejes irási hibák tól" hemzsegő posztban közvetlenül a Kis Grófó link és valami béna rajkocsi "de szép kocsi hej de kéne nekem e" képe után.

2017. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én is 35 voltam, amikor kiléptem egy számomra rossz kapcsolatból. Szintén úgy látom, hogy "vége a dalnak", de úgy voltam vele, inkább egyedül, mint tovább abban a kapcsolatban. Ha megnézem az ismeretségi köröm, sok olyan van, amiről ír a többi válaszoló: már rég házasok, elváltak, élettársi viszonyuk van. Viszont több olyat is ismerek, aki ilyen életkorban találkozott valakivel és házasodott meg. Az meg, hogy valaki a sérelmeit dédelgeti vagy nyitott a másik ember felé, nem korfüggő.


Nekem inkább azzal van nehézségem, hogy a korom miatt már vannak komplexusaim - bár tisztában vagyok az értékeimmel -, hogy úgyis a fiatalabbat választják. Az ismerőseim többsége pedig kapcsolatban él vagy otthonülő, így a közös programok is nehezen hozhatók össze. Buliban még nem voltam egyedül, de sort kerítek rá idővel.

2017. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!