Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jól döntöttem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem? DURVA! Én nem tudok elsiklani ez felett, még akkor sem, ha ez lett volna a "világ vége" nagy szerelem! Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Gyerekek! Az egész ott kezdődött, hogy én egy 30-hoz közeledő fiatal nő vagyok, aki az utóbbi hónapban összeismerkedett egy 35 éves férfival.


Az egész úgy kezdődött, hogy én egy helyen dolgoztam és ő odajött hozzám és beszélgetni kezdtünk. Neki is ugyanaz a melója, mint nekem. Ebből a szempontból azonnal lett téma és mivel ezen a napon más esemény is volt, így okot adott magának, hogy odajöhessen hozzám megszólítani. Nos, nagyon barátságos embertípus vagyok én is, így beszélgetni kezdtünk, majd odáig jutottunk, hogy telefonszámcsere lett belőle.


Utána randiztunk...egyik este elvitt vacsorázni -ami számomra már igen ritka, hogy valaki ilyen figyelmes- és egész végig éreztem azt a bizsergést, ami normális esetben az emberek ilyenkor érezni szoktak. Én teljesen odáig voltam, de éreztem, hogy valami gebasz lehet a dologban, mivel ez túl szép hogy igaz legyen. Gondoltam magamban, hogy talán van nője? Gyerek? Nem tudtam semmit meg az első estén.


S utána következő napokban a "munkahelyemen" virágcsokor fogadott, majdnem mint a filmekben. Tőle. Nagyon örültem, hogy valaki ilyen figyelmes, mert nagyon szeretem a romantikát és teljesen odáig voltam.


A következő napokra rá is találkoztunk, sétáltunk a városban, kirándultunk, minden jó programot csináltunk. S aztán megtörtént az első csók. El se hittem, hogy ez az egész megtörténik és teljesen el voltam varázsolva.


Ő egy nagyon érdekes ember, nagyon fura személyisége van. Nagyon okos, minden témához hozzá tud szólni és sorozatosan kitaláltuk egymás gondolatait, akármiről is beszéltünk. Egymás szájából vettük ki a szavakat.


S ez után jött a hideg zuhany. A férfi bejelentette nekem, hogy valami el kell mondania és ezt nem hagyhatja annyiban, mert előbb-utóbb úgy is ki fog derülni.


Mindjárt gondoltam, hogy mi lesz az...nős. Talán 100 gyereke is van?


Nem.


Rosszabb.


Sajnos kiderült, hogy ő, akit én annyira bálványoztam már magamban, (most kapaszkodjatok meg) ő egy nő volt. Én először azt hittem, hogy csak szívat és jól le is teremtettem, hogy ne ilyen módon akarjon már lerázni engem, hanem mondja akkor el, hogy mi a baja. S ez után elmentünk hozzá és tényleg "bebizonyította". (Részleteket nem írom le).


Teljesen összeomoltam, mert én totál normális biológiai ösztönökkel megáldott embernek tartom magam és nem tudok ez fölött elsiklani. Most jöhet a kérdésetek, hogy nem láttam-e?! Nem. Annyira férfias a külleme, (nincs melle, erős áll, rövid haj, magas, erős) hogy nem lehetett látni SEMMIT, pedig úgy gondolom, hogy nekem ehhez jó szemem van.


Én ezek után nem akarok tőle semmit és ha visszagondolok a randikra, meg a csókra, teljesen kifordul a belem.


Ti jártatok már így? Gondolom nem sokan. Mostanáig el sem hiszem.


(Ő természetesen mostanáig is keres, találkozni akar, folytatni akarja, mert érzései lettek irántam. Én így képtelen vagyok!! Ő meg le van törve...)


Ti mit tettetek volna?


Előre is köszi!



2012. febr. 8. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Tyűűű, ez aztán nem mindennapi sztori! Mivel úgy vallotta be a dolgot, ebből gondolom, hogy a külvilág férfinek ismeri, igaz? Szóval nem te láttad rosszul a dolgot, hanem mindenki. Talán van is férfi azonossága, mármint hogy ott is férfiként van nyilvántartásban?


Hát nem tudom, mit lehetne tenni, próbálom beleélni magam a helyzetbe. Szerintem én sem keresném így már. Semmi bajom se a melegekkel, se a transzvesztitákkal, de barátként tudnék rájuk tekinteni, úgy partnerként nem. Mert most te, fiatal nőként mit remélj tőle? Gyereket, igazi férfit nem, mert ha meg is műtteti a nemiszervét, azért rendes férfi módra nem fog funkcionálni sosem. Ő akkor is valamilyen szinten nő marad.

2012. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos a kiakadásod, én is kiakadnék.Én ott helyben lezártam volna, bocs.
2012. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kb azt tettem volna, amit te.

Hú,, ez tényleg megdöbbentő...!

Mondd meg neki szerintem kerek-perec, hogy ne is haragudjon, de nem...

2012. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hamarabb is elmondhatta volna. Borzasztó, hogy ilyen megesett veled. Nem csodálom, hogy teljesen magad alatt vagy.
2012. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

:S én se folytatnám a találkozásokat, bár nem tudom miért kérdezed, h mi mit tennénk, hisz ezt mindenkinek magának kell éreznie... és te azt írtad h undorodsz! de azért őt is meg lehet érteni, h nem ezzel kopogtatott nálad.... bár nem volt fer....


27/N

2012. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére én biszex vagyok, ha azt érezném, hogy bele tudok szeretni egy nőbe, nem csinálnék problémát. Mondjuk én sosem értettem ezeket a pasis leszbiket. Nekem nőként is a nőiesség tetszik egy nőben, tehát azzal lehet nem tudnék mit kezdeni, hogy ő nő, de nem nőként él. Abszurd egy helyzet ez még úgy is, hogy nekem nincs ellenemre a nőkkel a szex.
2012. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én csak egyszerűen kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy ti mit tennétek. Akkor örülök hogy jól döntöttem. Mondjuk ha mást írnátok, akkor is ez lenne, mert én nem fogok járni egy nővel!!
2012. febr. 8. 16:23
 8/15 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amiket nem lehet romantikával kompenzálni. Eléggé alapvető akadálynak tűnik ez.
2012. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy nem szex közben derül ez ki, hogy előfittyen a piNája...
2012. febr. 8. 16:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Aztabüdöshéccencségit! Ilyet nem pipáltam még. Hát, részvétem. Nem csodálkoznék, ha megakadnál a személyiségfejlődésben, ez akkora trauma lehetett, wazze! Júj. Tényleg nem tudom, hogy ez röhejes-e vagy siralmas. Mást nem tudok javasolni, mint hogy próbáld humorral kezelni és magyarázd meg az "úrhölgynek", hogy nem vagy leszboszi boszi. (Nekem fiatal srác koromban egy haverom vallott szerelmet. Hát köpni-nyelni nem tudtam én sem :))
2012. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!