Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 felett tényleg vége a dalnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 felett tényleg vége a dalnak?

Figyelt kérdés

35 voltam, mikor egyedül maradtam.


Azóta azt látom, hogy mindenkinek vagy családja van (az másik kérdés, hogy ez mennyire jött be neki), vagy már teljesen lemondott róla, hogy párt találjon, tele van sérelmekkel, prekoncepciókkal a másik nemet illetően, így aztán jobb híján eltemetkezik a munkában, esetleg valami hobbiban.


2017. febr. 26. 10:11
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

@20: Sokban egyetértek azzal amit írsz. Hogy a 20 éveseknek sem biztos, hogy könnyebb, legalábbis akkoriban lehet, hogy én is így gondoltam :)


Viszont ami szerintem nagy változás az az iskola vége. Amíg főiskolás voltam, addig akarva vagy akaratlanul is ki kellett mozdulni a komfortzónából, új csoporttársak, új órák, iskolai elfoglaltságok.


A munkával viszont ez megváltozott, ahogy korábban mondtam számomra azok az emberek a legfurábbak, akik tényleg kizárólag a munkahely és a lakhely között ingáznak.


Mivel a barátaim nagy része családos, ezért próbáltam új ismeretségeket kötni (nem feltétlen csak randira gondolok, hanem közös programokra), és folyton mindenkitől azt hallom, hogy "nem érek rá". Miközben egyedül van, mint az ujjam, otthon nem várja senki a 8 óra munka után, nem kell sietnie sehova, senkihez.


Még azt sem gondolom, hogy engem ráznak csak le, mert tényleg rengetegen élnek így 30-35 felett. Ebből meg se haverok, se barátok, se párkapcsolatok nem lesznek

2017. febr. 26. 12:18
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!
2017. febr. 26. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!