Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés-találás idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés-találás idősebb korban? Látom milyen nehéz a társtalálás a fiataloknak (több a fiú, mint a lány) Többi lent.

Figyelt kérdés

Milyen esélyei vannak akkor az idősebb korosztálynak?

Milyen esélyekkel indulhat egy átlagos, ötvenes nő, mivel tudjuk, hogy sokkal kevesebb hatvanas férfi van, azok is főleg a fiatalabb nőket preferálják.


2017. febr. 26. 12:13
 1/9 aperitif ***** válasza:
70%
Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon nehéz. Nekem csupán két kritériumom van, legyen korban hozzám illő, és független. 3 év tapasztalata: a pasi vagy nem független, vagy nem az én korosztályom, vagy ha minkét feltétel teljesül, akkor nem engem keres, hanem jóval fiatalabbat (karcsúbbat, magasabbat, gazdagabbat, stb).
2017. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Valaki ezt írta:

"Keress fiatalabb pasit, csomóan szeretik az idősebb nőket."

Köszi, de ez kizárt :) engem borzasztóan feszélyezne, maradi vagyok kapcsolatok terén, hagyományos férfi-nő kapcsolatot szeretnék. Igaz, társkeresőn látom, sok nő keres jóval fiatalabbat, de ez nem az én világom.

2017. febr. 26. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

"több a fiú, mint a lány"


Ezt a hülyeséget meg honnan szeded?


[link]

2017. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 aperitif ***** válasza:
Miért lenne hülyeség? Az általad linkelt grafikon is azt mutatja, hogy kb. a 30-as éveikig több a fiú, mint a lány, a hatvanas éveikben pedig drasztikusan megfordul ez az arány.
2017. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kolosszus22 ***** válasza:
32%
Párkeresésben aktív életkorban valamivel több a férfi mint a nő, csak idős korban fordul meg az arány, mivel a férfiak korábban halnak átlagban így öregasszonyból van több. Így jön ki h Magyarországon több nő van mint férfi, csak ezeknek a nőknek a nagyrésze 60 és halál között van, az meg bocs, de nem opció egy 25-35 között élete nőjét kereső single pasinak.
2017. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már nem akarsz gyereket, és képes vagy magadat fenntartani férfi nélkül is. Engedd el ezt a gondolatot, hogy pártalálás 50 felett, keress inkább egy hasonszőrű barátnőt, akivel jó programokon vehettek részt, és ott még véletlenségből össze is ismerkedhetsz valakivel, de ne hidd, hogy ő lesz a nagy ő. Bocs, hogy ennyire őszinte voltam. De a remény hal meg utoljára.
2017. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Dobd ki az összes kritériumod és mások által megszabott feltételeket, mindjárt megnő a jelöltek száma!


Sem külső, sem kor, sem munkaköri pozíció, sem IQ, sem stb-től nem függ hogy jó partner leszel a másik számára és viszont! Ezek arra jók, hogy lekorlátozd a tudatod és megmagyarázd miért vagy egyedül, ahelyett hogy elfogadnál mindenkit olyannak amilyen és nem akarnád se keretbe zárni, se megváltoztatni!

2017. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ott rontja el, hogy társat keres. A fiatalok is , sokszor zéró társadalmi élettel, barátok, sportkör, hobbi, minden nélkül, mint aki kijön a dzsungelből és keres 1 embert, azt meg rögtön örökre.

Nyitott szem, nyitott szív ÉLET - és akkor talán ráakadsz.

2017. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Az egyes válaszolóval mindenben egyetértek.
2017. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!