Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Durva kérdés. Miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva kérdés. Miért van az, hogy egy 35+ éves férfi "érett pasi", míg egy 35+ éves nő az egy leharcolt idősödő csataló?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy koncerten, amit a 35-50-es korosztály preferál, 95%-ban ilyen korú emberek is voltak ott. Én még nem vagyok ennyi, tehát csak a szokatlan zenei ízlésem miatt mentem el egy ilyen rendezvényre. De amit megfigyeltem, hogy az ilyen idős férfiak még egész tűrhetően néztek ki, egész piacképesnek tűntek a fiatal csajoknál is. (Mivel ez egy koncert volt, ezért ide nem ismerkedni meg csajozni jöttek az emberek, hanem a kedvenc zenekaruk élő zenéje miatt). A nők úgy jellemeznék ezeket a férfiakat, hogy érett, meglett férfiak, akikhez határozottan tudnak vonzódni szexuálisan is. A nők viszont akik ott voltak, valami borzalmasan néztek már ki. Idősödtek, ráncosodtak, nem volt már feszes testük, gyakorlatilag intenzíven kifejezve egy leharcolt, ráncos vén banyák voltak már, és egyáltalán nem tudtam hozzájuk szexuálisan vonzódni.

Ezek után nem csodálkozom, hogy ilyen sok a válás, ki a franc akarna ilyen nővel együtt élni? És azt sem csodálom már, hogy még a 40-es férfiak is 20 éves pipiket hajkurásszák.

Miért van ez, hogy a nők ilyen hamar elfonnyadnak, a férfiak meg még a fénykorukat élik abban a korosztályban is?


2017. febr. 26. 14:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
3%
Igazából a férfiak leginkább a nők külseje alapján vonzódnak valakihez, így nyilván egy 35+os nő sosem lesz olyan vonzó, mint mondjuk egy 20-on éves. Ellenben a nőknek csak kisebb mértékben számít a külső, és ha egy férfi jól elő tudja magát adni, olyan a személyisége, akkor így érett férfinek tartják.
2017. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
36%
Mert a ranc jól áll a férfiaknak ,a nőknek meg nem, egyébként majd mindjárt jönnek a megmondo emberek :"hogy de nekem van olyan nő ismerősöm stb" dumakat hangoztatni....nézd meg a sztárokat is egy Robert De Niro,Sean Connery még mindig sarmos egy vele egy idős női szineszt csak a botlx,a szilikon,és 5tonna krém tart életben,de a boruk még így is olyan mint a Góbi sivatag....
2017. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Még jó, hogy a férfiak nem felszínesek. Szóval, szerinted azért van ennyi válás, mert a nők elfonnyadnak? Az ő hibájuk, hogy így már nem kellenek a férfiaknak? Semmi szerepe nincs a válásban annak, hogy a férfi inkább 20 éves pipiket hajkurászna? Annak meg nyilván semmi köze a nők fonnyadásához, hogy munka után még mehetnek haza csinálni a házi munkát, még a férj kiheveri a fáradalmakat...
2017. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%

4oév felett is nézd meg a férfiakat,a nagy pokhasukkal,igénytelen kulsejukkel!

Nem tudom milyen noket láttál,de van jo par otvenes no ismim,hát nemelyik huszoneves elbujhat mellettuk! :D


Bocs az ekezetekert,neha behulyul a billentyu es nem irja..pedig mar egyszer pont emiatt csereltettuk! :(

2017. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Ott a koncerten kellett volna közvéleménykutatás végezned,ahol azt a sok leharcolt, ráncos, elhízott nőt láttad.Persze attól függ mennyire jó a szemed,e koncerten sötét van.Amúgy azért mert tesznek magukra,és elkényelmesedtek.De van olyan is aki betegség miatt stb...Ha nem akarsz velük járni,akkor nem tök mindegy?De nem mindenki ilyen,úgyhogy a sok nem mindenki,és nem is általánosan igaz.34L
2017. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
65%

Igaz választ akarsz kapni rá:

Azért mert az ember öregszik, akkor nyilván meglátszik a külsején kis mértékben.

Ám de amikor egy középkorú férfi társa öregszik, a középkorú ha sikeres karrierben megvásárolja a fiatalokat kisujjal csettintve. Mert ugyebár picit öregedett az asszony, unja is. Van neki honnan válogatni.

Erre ugyebár az adott hölgyek meg mellőzve lesznek. Nem foglalkoznak velük. És miért is tartanák formában magukat, amikor a párjuk más nőkkel van. Nekik már nincs értelme jól tartaniuk magukat. Pedig elhiheted, hogy 40 fölött is vannak nagyon szép nők. Pontosabban lehetnének, ha kapnának kellő figyelmet.


Ez a mai társadalom. Nem találsz olyan nőt fiatalkorban, aki ne a pénzre menne. Nem találsz olyan fiatal férfit, akinek lenne szinte fiatal bnője.

Nem találsz idősebb férfit, akinek ne lenne fiatal barátnője. Nem találsz olyan idősebb nőt, aki ne lenne érzelmileg nullán emiatt.

2017. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%

Nőként mondom, hogy ez van. A nő hamarabb virágzik, de hamarabb is hervad. Én nagyon szerencsés genetikával rendelkezek, de így is, hiába még csak 30 vagyok, már látom, hogy mik lesznek a kritikus pontok rajtam és mit kell majd megcsináltatni. Csak ugye azt is tudjuk hogy hiába van megcsináltatva, akkor sem az igazi, sőt nagyon gáz is tud lenni... Egy férfi sokkal könnyebb helyzetben van. Elég, ha ápolt. A deresedő halánték, a ráncok, csak dobnak rajta. Na ugyanez egy nőn? Még akkor is, ha ápolt.. Ehhh..


Amúgy ez tényleg örök igazság, és mindig így volt, de a mai szépség ideál nagyon sokat tehet róla. A középkorú férfiakat bálványozzák, a nőknek való dolgokat meg sokszor épp csak 18 éves lányok reklámozzák, aki meg nem annyi, azt meg úgy szétretusálják a képeken, vagy agyon sminkelik, világítják és utómunkázzák a felvételeken, hogy köze nincs a valósághoz. Aztán te meg ott állsz, vigyorognak rád a tini korú modellek, vagy a szétretusált virtuális valóságok és akkor eldöntheted, hogy vagy megtartott a lestrapált ráncaidat, vagy megkockáztatod, hogy felvarratod az arcod és úgy vogsz kinézni, mint egy félig meghámozott paradicsom...

2017. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

6-os nagyon jól látja.

Amúgy 35 vagyok, de sokszor inkább 25-nek néznek, aztán jól elcsodálkoznak, mikor megmondom a korom. Szóval nem minden nő leharcolt. Én pl jobban nézek ki szerintem, mint sok-sok huszonéves nőtársam, arról nem beszélve, hogy saját huszonéves magamhoz képest is jobban nézek ki. A gond csupán ott van, hogy ezáltal a huszonéveseket vonzom, a korombeliek pedig kb. letojnak. :(

2017. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%

Ne emészd magad ilyen hiábavalóságokon, viháncolj csak a 20 éves pipikkel.


Egyébként meg ordas troll vagy, pokolra veled.

2017. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
21%

Tavaly lefeküdtem egy nővel, aki arcra 30 körülinek nézett ki, és amikor meztelenül megláttam leesett az állam, mert a teste húszon-kevés évesének tűnt, mindene szép volt, formás.

40 éves volt... és nem sportolt semmit. Szóval a genetikától függ.

De amúgy egy férfi nem fonnyad el, sőt sok nő az idősebb férfiakat szereti. Nőknél sajnos ott a menopauza, meg a sok kalória mind2 nemnél...

2017. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!