Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódnak a 30+os férfiak a nagyon fiatal,20 alatti lányokhoz?

Figyelt kérdés

Valahogy nem értem ezt a tinik után való rajongást az érett, 30-35+os férfiak részéről.

Miért hajkurásszák őket éjjel-nappal?

Az ő világuk még nem érett meg, testileg biztos, lelkileg viszont semmiképp, teljesen más életszakaszban vannak, szexen kívül mi más egyéb találkozási pont lehet velük?

A 30+osokat nem érdeklik a huszonéves, esetleg a saját korosztályukban lévő nők?



(Szó sincs arról, hogy irigy lennék, a saját korosztályom érdekel, szimplán kíváncsi vagyok.)


2017. febr. 26. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nézd, a férfiaknak a feszes, fiatal, csinos nők tetszenek. Így vannak genetikailag kódolva. A nőknek meg inkább az érettebb, sármos, magas státusszal rendelkező férfiakat preferálják a közmunkások vagy épp az orrturkáló éretlen fiatal pasik helyett.
2017. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A legrosszabb ***** válasza:
80%

Részben az alkalmi szex miatt, részben meg azért, mert valamilyen szinten leragadtak a múltban; későn értek be, vagy fiatalabb korukban nem jött össze nekik egy nő sem, így emiatt 30-on túl kezdik bepótolni, kezdik behozni a lemaradást.


33 évesen úgy veszem észre magamon, hogy a 25-26 évesnél fiatalabb nőkkel nemigen találom a közös nevezőt, ugyanis teljesen más világban élnek, máshogy látják a világot, máshogy értékelnek dolgokat, mint az én korosztályom, ellenben a 30 körüliekkel és legfőképpen az idősebbekkel nagyon jól elvagyok.


Nem akarom letagadni, én magam is szívesen meghúznék egy formás 18-19 éves csajt, de nem élvez elsőbbséget mondjuk egy 22 éves nőnél, vagy egy jól karbantartott 31 évesnél sem, ráadásul ha csak a korát nézem, nálam ők (mármint a 20 alattiak) még igencsak a gyerek kategóriába tartoznak, szóval komolyra semmiképp sem vállalnám be.

2017. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert a fiatal lányok még éretlenek, ezért mindent elhisznek általában, amit egy férfi mond. Elhiszik, hogy egy érett férfi őket akarja, netán elhagyná még a családját is értük. Persze később aztán kiderül, hogy csak 1-2 menetre kellett a hölgy, és szó sincs sírig tartó szerelemről. Ezt egy értelmes, 30+-os nővel nem igazán lehet eljátszani, persze kivételek mindig vannak.

Az nem minden esetben igaz, hogy a feszes test miatt hajkurásszák őket, mert egy 30 éves nő is tud olyan külsőt kreálni magának, csak elszántság kell hozzá.

De azért ne általánosíts, mert nem minden férfi ilyen. Én pl nem kezdenék huszonéves koruk elején lévő lányokkal, mert tudom, hogy nem illenénk össze. Ha mondanom kellene 2 számot, akkor 27-32 között keresnék társat magamnak.


30F

2017. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
És miért vonzódnak a 20 körüli lányok a 35 körüli trottyokhoz? Na, ez a jobb kérdés!
2017. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
47%

"35 körüli trottyokhoz??"


Bár én még közel sem vagyok 35, de te nagyon hülye vagy. Vagy csak rossz helyeken mozogsz. Egy 35 éves férfi az már férfi.

2017. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
A Férfiak jó része mostanában úgy működik, hogy 20 évesen a 40-es nőket hajkurássza(kell a tarsolyba, ilyen még nem volt ugye), 30 felett meg a tinilányokat próbálgatják.Mi az oka?Az előbbi érettebbnek képzeli magát, az utóbbi meg visszafejlődik agyilag.Ne gondolkozz ezen, sose fogod megérteni.
2017. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

#5


Érdekes kettős mérce ez. Ha a 35 éves megy a 20-as csajok után az "degáz", de ha a 20-as csaj a 35 évesek után az "jogos!!!"

2017. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég ritka, nem vettem észre, hogy hajkurásznák őket, gimiből sem rémlik, hogy minden második lánynak ilyen idős barátja lett volna. Egy férfit ismerek, aki a tinikre gerjed, de neki felnövési problémái vannak,35 éves létére még egyetemistának hiszi magát és már az egész baráti kör az ő bénázásain nevet.
2017. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 18 éves korom óta kb ugyanannyi idős barátnőim voltak(15-18), pedig a kérdésben szereplő korcsoport alját súrolom.

Azért, mert bár több, mint 10 éve ballagtam el középsuliból, még mindig kb ugyanúgy nézek ki. Nem vicc. Pusztán kinézet alapján simán el tudok vegyülni akármelyik középsuliban, mert kortársuknak tűnök, miközben majdnem kétszer annyi az éveim száma, mint a legfiatalabb gimnazistáké. Egyetlen egy idegen ember sem nézett még 20-nál idősebbnek, ráadásul a kölyökképem mellé vékony vagyok, és arcszőrzetem sincs normális (az arcom oldalán pl csak pár szál növöget), hogy azzal csaljak picit.

Nem panaszkodom, csak tényként közlöm ezeket a dolgokat, volt több kapcsolatom is, hosszabb és rövidebb is.

Érdekelne engem nagyon is a huszonéves korosztály, de nem találkoztam még olyannal, aki férfiként tudna rám nézni, és komolyan tudna venni, mivel mindenki fiatalabbnak gondol magánál.

Szóval ezért ha van rá lehetőség, a normálisabb tizenéveseket nem hagyom ki a számításból.

2017. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MolotovPunk ***** válasza:

Én személy szerint inkább a velem egykorú,kicsit idősebb,vagy tőlem pár évvel fiatalabb 26-27 éves hölgyekkel jövök ki jobban.

20-22 éves lánnyal semmilyen esetben nem kezdenék semmit sem.Komoly és alkalmi kapcsolatot sem.....

Nagy részük még nagyon gyerekes gondolkodású.Továbbá az ő korosztályuk nem hozzám való.

(Nem is foglalkozom a 18-25 közötti lányokkal.)


29/F

2017. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!