Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az agresszív, erőszakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az agresszív, erőszakos férfiakhoz vonzódnak inkább a fiatal nők?

Figyelt kérdés

Nekik jobban megy a csajozás, mint például nekem.

Én az a rendes típus vagyok és nincs is csajom és nem is volt soha, mert sorra koptatnak le a csajok.Lehet azért , mert nem vagyok elég agresszív ember?


2016. márc. 12. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
szeretik ha verik őket
2016. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
pár nő ismerős azt mondta mert a nők azt hiszik hogy majd az ő kedvéért megváltozik majd
2016. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Istenem.

Attól mert neked nem megy a csajozás és egy szinten sajnáltatod is magad ebben a kérdésben nem minden nő agresszív férfihez vonzódik. Rengeteg lányt ismerek aki még el is kerüli a balhés srácokat. Nagyon szűk látóköröd lehet ha te csak olyan lányokat ismersz akiket így sorolsz be hogy az agresszív férfiakat szeretik.

2016. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Fiatalabb koromban sem vonzottak az agresszív férfiak, és most sem. Az viszont tény, hogy vannak olyan nők, lányok, akik szeretnék azt hinni, hogy majd miattuk a kiszemelt férfi megváltozik. Általában ez nem következik be.


Te pedig ne rájuk hárítsd azt, hogy neked nem jön össze kapcsolat. A sokkal inkább múlik rajtad, mint az agresszív férfiakon.

2016. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem hozzájuk vonzódnak. Vak vagy, meg még szerencsétlen is.
2016. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:
Én se gondolom igaznak az állítást.
2016. márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem lehet általánosságban kijelenteni, hogy minden fiatal nő az agresszív pasikhoz vonzódik.

Az meg, hogy a "jófiús" alkatdra fogod a sikertelenséged, már ne is haragudj, de szánalmas. Leírásod alapján inká bb gondolom az "agresszív" pasikat határozottnak a hozzád haskonló "jófiúkat" meg félénk 'énnemhasználnámkiacsajtjárnekemabomanő' típusú irigykedőnek.

2016. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!