Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, igazából minden férfi és nő romantikus alkat a lelke legmélyén, csak a világ fordult ki magából? Az ember eredendően vágyik a romantikára?

Figyelt kérdés
Vannak, akik bevallják, hogy romantikus típusok, ez oké. De szerintem minden ember ilyen alapból - az is, aki tagadja -, csak olyan világot élünk, mintha ezt szégyellni kéne. Amikor egy férfi és egy nő úgy néznek egymásra, hogy egy kis időre megszűnik a külvilág, vagy amikor az áruházban a bevásárlókocsit egymásnak tolják véletlenül, stb....szóval érti mindenki, az ilyen romantikus szituációk biztos, hogy nemtől függetlenül mindenkinek tetszenek, csak ezt mintha manapság ciki lenne felvállalni. Pedig nyilvánvalóan mindenkiben ott van eredendően a romantika iránti vágy. Most leginkább nem arra gondolok, amikor párkapcsolatban ilyen az ember, hanem amikor a hétköznapok során adódik egy ilyen kedves helyzet, és az szerintem mindenkiben megmozgat belül valamit. Ki mit gondol erről, jól látom ezt?

2017. febr. 27. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Mi abban a romantikus, hogy osszeutkozunk a bevasarlokocsival? Ezt a filmekben allitjak be annak, a valosagban inkabb kellemetlen.
2017. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem mindenki születik úgy, hogy ez benne van, és van akiben nem is lesz. Nem vagyunk egyformák.

A másik véglet, akik még nagyon sokszor megszívták és kiábrándultak teljesen és az agyuk is átfordult...

2017. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vágyom nőként erre nagy romantikára,rózsa az ágyon,gyertyafényes vacsora atb...még a szívem mélyén sem.
2017. febr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Viszont valahogy az olyanok ellen nincs rinya, mint drága èkszer, utazás csak úgy ajándèkba...

2017. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a 3. válaszoló kicsit is hasonlít rám, akkor eleve nem fogad el drága ajándékot. Mindegy hogy ékszer vagy utazás. Mindjárt arra gondolnék, hogy nekem ez még nagyon sokba kerülne, ha elfogadnám.

Amúgy nekem nem a romantikával van bajom, csak a rózsaszirmos virágcsokros vattacukros dolgok inkább giccsesek, ezek taszítanak. A hétköznapi kedves dolgok, ahogy írtad, szerintem is sok embernek fontosak. Beszélni tényleg kellemetlen róla, de nem azért mert ciki, csak magánügy és nem tartozik másra.

2017. febr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!