Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a jó társkereső oldal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jó társkereső oldal?

Figyelt kérdés

melyik a jó társkereső oldal,amit használtok és jó is?

ingyen lehet levelezni?



#jótárskereső oldal #barát-társkereső
2017. febr. 27. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Flúgosak vannak mindenhol... Tapasztalat...


21/F

2017. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a népszerűség mutatja meg, melyik mennyire jó, akkor a Randivonal, mert több, mint 3 millió felhasználója van. Nyilván ugye nem tudni, hogy ki keres komolyan párt ezek közül.


A Badoo, meg a Csajok és Pasik, a Tinder, stb.-re szerintem erős túlzás, hogy "társkeresők" lennének, inkább fiataloknak való, laza, kötetlen, csetelős hülyeségek. A Randivonal jól meg van csinálva, látszik a készítők törekvése, hogy ott embereket akarnak összehozni és ezért tényleg mindent megtettek. Én nemrég regisztráltam(34/F), még csak ismerkedem vele, egyelőre jónak tűnik, tervezem, hogy elő is fizetek, aztán majd lehet, hogy engem is utolér a jól ismert átok - semelyik hölgy nem fog a levelemre válaszolni. Nem baj, bizakodó vagyok, és ez a lényeg:)

2017. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát EZ biztosan nem.
2017. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet ingyen üzenni még 1-2 helyen, Twoo.com nagyrészt, randik.hu tök ingyenes, tinder is ingyenes.


Fizetni soha se fizess. A fizetős oldalakon nem csak a hülyék, ego tuningolók hoznak létre kamu profilokat, hanem az oldal üzemeltetői is, és ezeket a kamuprofilokat animátorok, vagy botok keltik életre, és beetetnek vele, hogy fizess.


Az elhagyatott profilokat sehol sem törlik, sem a fizetősön, sem az ingyeneseken, mert így tudják a létszámot villogtatni.

Olvass:

[link]

[link]

2017. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2

Ne legyél balek. A randivonal 3 milliójából mondjuk 30 ezer lehet olyan profil amit használtak is az utóbbi 1 évben... Annak a jó részét is valószínűleg botok, és animátorok működtetik, na meg sok ego tuningoló nő.


Komolyan elhitted, hogy egy 9,8 millás országban majd 3 millió társkereső lesz 1 oldalon? Neeeee

2017. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!