Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ismerkednek velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ismerkednek velem a férfiak, ha nem szeretnének többet? 18/L

Figyelt kérdés

Sok helyen szólítottak már le. Buliban, fellépésen, utcán is, nyaralás alatt is ismerkedtem. Bejelöltek Facebookon, aztán ezzel vége is lett. Nem vagyok az a típus, aki azonnal odadobja magát a fiú lábai elé, a flörtölős időszakban is visszafogottabb vagyok, és maximum csók jöhet szóba elsőre (ez is csak egyszer volt, egy buliban). Általában egyébként a flört rendesen működik, alapvetően könnyen rá tudok hangolódni idegenekre, szerintem a humorérzékemmel sincs gond, okos, tanult vagyok, nyitott. Az esetek jelentős részében, mikor a fiú is bejön, érzem hogy hű de jól sikerült és egész jól kijöttünk egymással. Aztan írnak Facebookon, hogy kedves, aranyos vagyok, szimpatikus, más mint a többi lány stb. És akkor ennyi. Valahogy nincs folytatása a dolgoknak. Tudom, fiatal vagyok még, de az elmúlt évben kb 7-8 ilyen is volt, mikor még hetekig vártam, hogy kezdeményezzen (elsőként én sose kezdeményezek, lehet kicsit konzervatív vagyok a témában, de nálam ez egy ilyen dolog), de semmi. Ilyenkor mindig csalódom. Nem is szeretek Facen kommunikálni, nekem a chatelés olyan kreált, sokkal jobb élőben, spontán. Akkor például nem is agyalok azon, hogy mit hogy mondjak, hanem ahogy alakul.


Nem tudom, mit ronthatok el. Persze, lehet attól riadnak vissza, hogy komoly érzéseket keresek és nem szexet, mint ők.. Na de minden fiú/férfi?! Meg egyáltalán miért jönnek oda rendszeresen, meg flörtölnek, és egyértelműen ismerkedési szándékuk van, ha utána egyetlenegy randit se szeretnének?

Tudnátok tanácsokat adni a leírtak alapján, hogy miért járok így? Illetve min kellene változtatnom, hogy sikeresebb legyen a társkeresés?


Köszi! :)

18


2017. febr. 27. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert a pasik szexet akarnak. Ha nem adod meg, akkor mennek máshoz. Tudod túl sok a ribnc és mivel ezt látják, úgy vannak vele, minek küzdjön? Ha van olyan aki szétteszi.
2017. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ez annyira rossz :(


Szexet én is megadnám nekik, csak nem 2 randi után mondjuk, hanem ha összejöttünk... De nagy részük ezek szerint nem is komoly kapcsolatot keres?

2017. febr. 27. 17:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Fogadjunk te sem állnál le olyannal diskurálni, aki testileg nem vonzó. Na látod, a nők és a férfiak totál egyformák-bárki bármit állít.
2017. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A 18 eves korosztalyban nem sokan. De 20 felett mar azert tobben vannak. Ha a komoly szandeku ferfiakat is elriasztod, lehet tul rideg vagy, csak nem veszed eszre. Ok pl nem feltetlenul tudjak mar elsore az internetes kommunikacio elleni erzeseidet, ezert pl lehet a netes beszelgetes alapjan levonjak a kovetkeztetest, hogy annyira nem erdekelnek teged.
2017. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy külsőre nagyon kislányos vagy, sokkal fiatalabbnak tűnsz?
2017. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Sose tudtam megítélni, hogy hány évesnek nézek ki.


Alacsony vagyok ez tény, de nőiesen öltözködöm, arcom se kislányos.


A fiúk, akikkel eddig ismerkedtem, 19-25 közöttiek voltak. Szerintem a testemmel sincsenek nagy gondok, teljesen átlagos vagyok.


Túl ridegnek se tartom magam interneten. A legutóbbi "eset" pénteken volt, vele például tegnap délelőtt poénkodtam is chaten (valami perverz dolgot küldött, én meg szintén hasonló stílusban írtam, de igazából viccesen jött ki). Tegnap délelőtt óta nem írt (én írtam utoljára, habár az csak semleges válasz volt, elolvasta csak). Megint rossz előérzetem van.

2017. febr. 27. 17:21
 7/14 anonim ***** válasza:

"elsőként én sose kezdeményezek, lehet kicsit konzervatív vagyok a témában, de nálam ez egy ilyen dolog"


Én meg ha nem látom, hogy az érdeklődés kölcsönös, akkor továbbállok... ez egy ilyen dolog. :)

2017. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Alapjáraton nem görcsölök rá az ismerkedésre se, de ha olyannal hoz össze a sors, aki nagyon bejön (pl a pénteki fiú), akkor nagyon tudok reménykedni benne, hogy nyit felém.
2017. febr. 27. 17:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem válaszolsz privátra?
2017. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Talit nemkezdeményezek csak, illetve nem nyomulok. De pl. szombaton is írta a fiú, hogy miket csinált és akkor kérdeztem is tőle pár dolgot a leírtakon felül. Meg élőben is rengeteget beszéltünk, az kölcsönös volt.
2017. febr. 27. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!