Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegnap regisztráltam pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap regisztráltam pár társkereső oldalra facebokon, azt vettem észre hogy bármilyen nő, lány kiirta hogy sziasztok, vagy ismerkednék, többszáz lájk jött rá és többszáz válasz, férfiak kiírására egyse. Miért?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 12:31
 1/8 A kérdező kommentje:

miért van akkor többmint 60 ezer tagja az ilyen oldalnak?

én töröltem is magam,de a többi férfi mértnem?mi a jó nekik abba hogy növelik a nők egóját?

2017. febr. 8. 12:32
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek a Facebook-csoportoknak a tagjait 90%-ban az érettségivel nem rendelkező, kisebbségi, illetve leszakadt 40-es, 50-es emberek adják. Nekik már az is öröm, ha egy ilyen "lány" -- aki egyébként az esetek túlnyomó többségében szintén kamu profilt építgető emberke -- visszaigazolja őket.

Nyilvánvalóan több a férfi minden társkeresőn, de ezekkel a csoportokkal nem érdemes foglalkozni, ha az ember azt szeretné, hogy maradjanak agysejtjei.

2017. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Mert hülyék.

Én is ezt tettem szóvá szókimondóan ( nem káromkodva ) ezekben a csoportokban. Nagyon kevés pozitív visszajelzést kaptam rá, aki írt az zömmel egyet értő férfi volt.


Szánalmas, hogy ha egy lány kitesz egy képet már megy is a nyálcsorgatás, ha egy fiú akkor csend és hulla szag.


Ezért van az, hogy a lányok azt hiszik semmit nem kell tenni, csak sminkelni és már válogathatnak is. Aztán meglepődnek, hogy csak meg akarják húzni őket.


De van remény, vannak normális lányok, rám is rám talált egy mikor " beszóltam " a csoportnak, és szóvá tettem, hogy ami ott megy szánalmas és a társ keresés fogalmát messziről sem közelíti meg.

Erre kaptam egy privát üzenetet amiből randi lett és nagyon jól alakul. :)

2017. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

üdv a való világban.

barátkozz a gondolattal hogy bármelyik csajt is nézed ki magadnak, rajtad kívül minimum 2-3 ember biztosan a tűzben van még tartva.

És ez csak a minimum...

2017. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert szánalmas kanos 40-esek.

Kell ezt magyarázni? Alapvetően ha a lány nem kamu, legkevésbé sem érdekelne egy "sziasztok, ismerkednék" kiírás után egy olyan helyre..

Az összes facebookos társkereső csoport ilyen, fölösleges próbálkoznod. Őszintén, egybe se léptem be, és nem is tervezem. Szánalmasnak érezném magam, ha tagja lennék egy ilyennek.

2017. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
netes társkeresőkön mint badoo se jobb a helyzet,kb 7 év alatt 3 nő irt rám ha jol emlékszem,és végül eggyikből se lett semmi.
2017. febr. 8. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, badoon lájkoltak páran, nem beszélgettem velük. Kicsit szánalmasnak tartom magam, hogy fent vagyok rajta, ezért senkinek nem fogok írni, nem is vagyok online, ha kedvel valaki, megkeresem a "játékban" és ha aranyos, megy a szívecske. Üzenetekre is csak akkor válaszolnék, ha valami szellemeset írnának. :)


Tinder fun, ott lehet f**zkodni, másnem mosolyogsz rajta, hogy mennyi retardált lányka van fenn rajta :D

Soha ne vegyél egy társkeresőt komolyan. Miután találkoztatok élőbe, elkezdhetsz kósza reményeket fűzni az adott lányhoz, de előtte neked jobb, ha "szórakozol".

2017. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapszabály, hogy bárhol, ahol csak a legeslegkisebb esély is megvan ismerkedésre, végtelenszer több férfi lesz, mint nő és a nők emiatt (is) teljesen passzivá válnak, mivel így is kedvükre válogathatnak.
2017. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!