Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valakik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakik interneten ismerkednek meg, és úgy indul el a kapcsolatuk, és csak később találkoznak élőben?

Figyelt kérdés
Ilyenkor szokott az első találkozáskor már szex is lenni?

2017. febr. 3. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Tiniknel letezik, meg agyilag tini felnotteknel.
2017. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Egy időben ismerkedtem interneten és nekem az a tapasztalatom, hogy bármennyire is mélyül el a virtuális beszélgetés, az élő találkozáskor akkor is vadidegen ember áll velem szemben. Hiába ismerem a gondolatait, érzéseit, értékrendjét: akkor, ott szembesülök először azzal, hogy milyen a kisugárzása, a gesztusai, a hangja, a mozdulatai, stb.

Volt már, hogy ennek alapján is kialakult a vonzalom, de ennek az ellenkezője is előfordult.

2017. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Milyen kérdés ez? Nem kellene, azért többet kellene találkozni.
2017. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

igen sok ismerősöm talált társat interneten

szerencse kell hozzá!

Sajnos én nekem nem volt szerencsés,kitartóan kerestem keresem a társam :(

2017. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk második alkalommal volt szex.

De azt tudni kell hogy a nő elég nyitott ilyen téren.

2017. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Egyszer, vagy négy hónapig beszélgettünk.

Távolság, 500 kilométer. Végül is, megegyeztünk, megyek és lesz szex is. Utána még két évig,minden második hétvégét együtt töltöttük. Végül, több ezer kilométerre költöztek:(((

2017. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tom Hanks és Meg Ryan
2017. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi úgy ismerkedtünk meg, 1000km. Fél évig chat, aztán találkoztunk (ment haza munkaügyben meg családhoz).

Első két alkalommal sétáltunk, beszélgettünk - kb. hajnali négyig, és harmadik alkalommal lefeküdtünk.

Aztán nemsoká ment vissza, onnantól pedig fél évig ingázás a két ország között, kb. háromhetente, most pedig már együtt élünk.

2017. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ldr (long distance relationship), sok youtube vidi van róla
2017. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 lányt leszámítva az összes barátnőmet és szexpartneremet neten ismertem meg. Nem értem ez miért jelentene problémát.
2017. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!